24 Nisan 2018, Salı


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım'ın üzerine yürüdüğü adam Putin'in arkadaşı çıktı

Aziz Yıldırım'ın üzerine yürüdüğü adam Putin'in arkadaşı çıktı

Euroleague finalinde CSKA Moskova ile karşılaşan Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım maçın son bölümlerinde çileden çıktı. Sarı lacivertli basketbolcu Kalinic'i ittiği için bir Rus taraftarın üzerine yürüyen Yıldırım'ı çevresindekiler sakinleştirdi. Aziz Yıldırım'ı sinirlendiren kişinin Rus petrol şirketi SIBUR'un CEO'su olduğu ortaya çıktı.


16 Mayıs 2016 16:37

Aziz Yıldırım'ın üzerine yürüdüğü adam Putin'in arkadaşı çıktı

Fenerbahçe'nin Euroleague Finali'nde başkan Aziz Yıldırım, Kalinic'e fiziki müdahalede bulunan Rus taraftarın üzerine yürümüştü. Peki Aziz Yıldırım'ın üzerine yürüdüğü bu adam kim?

Üçüncü periyotta bitime 6.36 kala, Fenerbahçe topu kapıp fastbreake giderken, Kalinic, saha dışına çıktı. Bu sırada 1475 euroluk birinci sıra koltuğunda oturan bir Rus, Kalinic'i eliyle itti.

Hakemler, Rus petrol şirketi SIBUR'un CEO'su Dmitry Konov'un yaptığı çirkinliği görmedi. Bunun üzerine Başkan Aziz Yıldırım oturduğu yerden kalkıp, Ruslar'ın üzerine yürüdü. Yıldırım, Konov'a sert tepki gösterdi. Ortam bir anda gerilirken, oyun bir süre durdu.

Aziz Yıldırım'ın tepki gösterdiği Dmtiry Konov'un, Putin'le iyi ilişkileri olan Rus şirketi Sibur'un CEO'su olduğu belirtildi. Karşılaşma boyunca gergin tavırlarıya dikkat çeken Konov'a karşılaşma sonrasında da Türk taraftarlar tepki göstermişti..

Kaynak: AA

Etiket: Fenerbahçe, Aziz YıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor