16 Aralık 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım’ın sözcüsü Aykut Kocaman’a fena çaktı!

Aziz Yıldırım’ın sözcüsü Aykut Kocaman’a fena çaktı!

Aykut Kocaman biliyor ki, Fenerbahçe’de bazı kişiler Aziz Yıldırım’ın sözleriyle konuşur.


09 Mart 2018 00:57

Aziz Yıldırım’ın sözcüsü Aykut Kocaman’a fena çaktı!

Bunların başında da Alaattin Metin gelir. Geçen hafta oynanan Beşiktaş maçından sonra, “fikstür falan bilmem, oynanan oyuna bakarım” diyerek Aykut Kocaman’ın tepkisini alan Metin, bu hafta FBTV’deki programda da hocayı bir kez daha ateşe attı.

Devre arasında Fenerbahçe haftalarca sol bek aramıştı. Metin bu konuya, “sol bek yok, sol bek yok, sol bek yok' Şimdi herkes Hasan Ali'yi konuşuyor” çıkışını yaptı. Yetmedi Isla’yı aldıran Kocaman’ı Şener’le de,  “Şener mesela... yüreği ile oynuyor. Bunlara sahip çıkmamız lazım, destek olunması lazım” sözleriyle Kocaman’ı ikinci kez auta attı.

KOCAMAN KAPTANLARDAN DESTEK İSTİYOR AMA… BOŞUNA…

Aykut Kocaman bu zor dönemde daha önce olduğu gibi kaptanlar Volkan Demirel ve Mehmet Topal ile Josef, Skrtel ve Hasan Ali gibi isimlerden destek bekliyor. Fakat son iki basın toplantısında Kocaman’ın açık açık eleştirdiği Volkan bir adım geri adım atmış durumda. Kocaman’ın Osmanlıspor maçından sonra bir nevi kadro dışı bıraktığı Mehmet Topal’da da o dönemdem kalma kırgınlık devam ediyor.

“Takımın yıldızı benim” havasındaki ve Topal’ı kadroya aldıran adam olarak kafalarda yer eden Josef’e ise herkesin bir soğukluğu var Skrtel ise sanki sezon sonunda ayrılığa hazırlanıyormuş havasında. Hasan Ali ise pek ciddiye alınmıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor