27 Mayıs 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım'ın o sözleri tişört oluyor!

Aziz Yıldırım'ın o sözleri tişört oluyor!

Fenerbahçe Başkanı’nın, FETÖ’yü deşifre ederken kullandığı “Ne şikesi, memleket elden gidiyor” ifadesi, emekli Tümamiral Çetin’in, “Fethullahçılar karşılarında herkesten önce sarı lacivert bir duvar buldu” sözleri sonrası simgeleşiyor.


01 Ağustos 2016 10:32

Aziz Yıldırım'ın o sözleri tişört oluyor!

Emekli Tümamiral Semih Çetin’in CNN Türk ekranlarında FETÖ’nün karşısına ilk olarak “sarı lacivert” bir duvar çıktığını söylemesi, sosyal medyada büyük yankı yaratmıştı. TT listesinde ilk sıralarda yer bulan bu konuşma, Fenerbahçe taraftarının direnişinin simgelerinden biri olarak kabul edilmişti. İşte Fenerium genel müdürü Mümtaz Karakaya yoğun ilgi çeken bu sözden hareketle sarı lacivertli taraftarlara bir sürpriz hazırladı...

NE ŞiKESi MEMLEKET ELDEN GiDiYOR

Karakaya, lacivert zemin üzerinde sarı duvar ve başkan Yıldırım’ın “Ne şikesi, memleket elden gidiyor” sözlerinin yazılı olduğu bir tişört hazırladı. Tişörtte Yıldırım’ın bu konuşmayı yaptığı tarih olan 14.02.2012 de yazıyor.

Fenerium mağazalarında satılacak ikinci tişörtte de yine Fenerbahçe’nin FETÖ’yü çok önceden deşifre etmesine bir gönderme var. “Demedik mi?” yazan ikinci tişörtün de yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

SEMBOLiK ÜCRET

Fenerium bu tişörtleri kâr amacı gütmeden 19.95 TL’den satışa çıkaracak. Yarın tüm Feneriumlarda yer alacak tişörtlerden onbinlerce basacak olan Fenerbahçe rekor satış bekliyor. Bu tişörtler, “Her eve lazım” sloganı ile tüm taraftarlarına ulaştırılacak.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor