25 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım'ın istediği oldu

Aziz Yıldırım'ın istediği oldu

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın ''Türk oyuncularla menajersiz görüşme'' isteği gerçekleşti.


26 Nisan 2016 09:42

Aziz Yıldırım'ın istediği oldu

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım tarafından saf dışı bırakılan Mehmet Topal ile Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak ile Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut ortak hareket etme kararı aldı. Fakat futbolcular bu fikre karşı çıkınca iki menajer ortada kaldı. Hasan Çetinkaya geçen hafta Gökhan Gönül'e, "Başkan seninle Salı günü görüşecek" dedikten sonra Mehmet Topal'a da, "Perşembe günü Başkan seni sözleşmeyi yenilemek için bekliyor" mesajını verdi.

Başkan Yıldırım'ın daha önce iki kez tekrarladığı "menajersiz" görüşme açıklaması ise Bulut ile Altıparmak'ı harekete geçirmişti. Caner ve Topal'ın menajeri Altıparmak, Bulut'u arayarak birlikte hareket etmeyi teklif etmişti. Fakat Gönül'ün bugün Başkan Yıldırım'la görüşmek için tek başına gitme kararı alması menajerlerin planını da suya düşürmüş oldu.

Topal'ın menajeri Sevilla için bastırıyor

Geçen hafta içinde Hasan Çetinkaya önce Gökhan Gönül'e sonra da Mehmet Topal'a Başkan Aziz Yıldırım'ın kendileriyle sözleşme yenilemek istediği bilgisini vermişti. İki oyuncudan da görüşmeye menajerleri olmadan gelmelerini istemişti. Gönül bugün yapılacak görüşmeye menajeri Ahmet Bulut olmadan gelmeye karar verirken, Topal'ın kararının ise henüz netleşmediği bildirildi. Topal'ın menajeri Batur Altıparmak tarafından sürekli olarak zorlandığı ve önüne Sevilla'dan gelen teklifi koyarak, Fenerbahçe'ye zorunlu olmadığına ikna etmeye çalıştığı bildirildi. Fakat Gönül gibi Topal'ın da Perşembe günü yapılacak olan görüşmeye menajersiz gelmeyi düşündüğü gelen bilgiler arasında.

Yabancıların sözleşmesi sezon sonu

Fenerbahçe'de Türk yıldızların yanı sıra görüşme bekleyen diğer isimlerse Bruno Alves, Michal Kadlec ve Raul Meireles... iki Portekizli oyuncu adına menajer Muhsin Aydın, Fenervahçe'de futbolun patronu Ali Yıldırım'la bir görüşme yaptı. Alvesin de Meireles gibi yetkisini kendisine verdiğini belirtti. Ali Yıldırım ise Başkanın önceliğinin sözleşmesi biten yerli oyuncular olduğunu sezon bitmeden yabancı oyuncular konusunda herhangi bir karar alınmasının söz konusu olmadığını Muhsin Aydın'a iletti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor