16 Ocak 2019, Çarşamba


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım'ın güvendiği dağlara kar yağdı! Hayır! Hayır! Hayır!

Aziz Yıldırım'ın güvendiği dağlara kar yağdı! Hayır! Hayır! Hayır!

Fenerbahçe'de 3 Haziran'da yapılacak seçim öncesinde Aziz Yıldırım, yönetimine almak istediği isimlerden olumsuz yanıt aldı.


22 Mayıs 2018 00:53

Aziz Yıldırım'ın güvendiği dağlara kar yağdı! Hayır! Hayır! Hayır!

Aziz Yıldırım sadece Ali Koç’un öne geçtiği ve oy farkının aleyhine açılması sıkıntısıyla uğraşmıyor… ayrıca daha önce kendisinin listesinden seçime girme konusunda “mavi boncuk” dağıtan isimlerin de birbir geri adım atmasıyla sıkıntılı bir sürece girdi…

Yıldırım güçlü ve saygın bir yönetim kurulu oluşturmak için eski dışişleri bakanı Şükrü Sina Gürel’e teklif götürmüş ayrıca, Ergun Özen, Murat Vargı ve Erol Bilecik’ten “A takımı”nı kurmak istemişti. Fakat bu 4 ismin de Aziz Yıldırım’a olumsuz cevap verdiği ortaya çıktı. Böyle giderse Yıldırım’ın kongre öncesinde açıklayacağı yönetim kurulu listesinin genelinin şu anda devam edilen listeden olacağı konuşulmaya başlandı.

Taraftarın seçim hazırlığına Aziz Yıldırım engeli

3 Haziran’da yapılacak seçim için Fenerbahçe’de taraftar grupları da hazırlıklarını yapmış durumda… Saracoğlu Stadı’nın çevresinde toplanmayı planlayan taraftar grupları Ali Koç’a oy verilmesi konusunda bir baskı unsuru oluşturmak amacında. Aziz Yıldırım cephesi ise Emniyet’le konuyu istişare ediyor. Stat çevresinde  bu tip toplanmaların özellikle güvenlik açısından sıkıntılı bir süreç oluşturabileceği gerekçesiyle önlem alınmasını istiyor. Emniyet ise seçim günü aynen maç günlerinde olduğu gibi üyelik kartı olmayan veya üyelik kartıyla kimliği uyuşmayan kişilerin güvenlik çemberinden geçmesine izin vermeme kararı almış durumda.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın