21 Haziran 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım'ı ''tek adam olmaması'' yakıyor!

Aziz Yıldırım'ı ''tek adam olmaması'' yakıyor!

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım gelinen süreç sonrasında en fazla eleştirilen isim Başkan Aziz Yıldırım oldu.


19 Eylül 2016 07:11

Aziz Yıldırım'ı ''tek adam olmaması'' yakıyor!

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım gelinen süreç sonrasında en fazla eleştirilen isim Başkan Aziz Yıldırım oldu. Herkes Başkan'ın tüm kararları tek başına aldığını, bu yüzden de çok yanıldığını düşünüyor. Ama Başkan'a yakın olan isimler tam aksi yönde düşünüyor.

Başkan'ın yanında eski bir futbolcu, bir gazeteci, bir tane yönetici ve sözüne de çok güvendiği futbolun içinden gelme 3-4 kişilik bir grup var.

Bu isimler asla ön plana çıkmıyor. Başkan'la beraber neredeyse hiç görünmüyor. Ama Başkan'ın aldığı tüm kararların arkasında bu grup var. Öyle ki, Yıldırım'ın son dönemde aldığı tüm kararların arkasında bu isimler yatıyor.

"Aykut, sen içerideyken dimdik durdu. Alex onun otoritesini sarsıyor. Kendini futbol takımından büyük görüyor dediler", Alex'i gönderdi. Laneti bitmedi.

"Emre kendisini takımın patronu sanıyor" dediler. Başkan gönderdi, 6 ay sonra "takım abisiz kaldı" denilince Atletico Madrid'den geri alındı.

"Fenerbahçe'de Holmen'in ne işi varmış" dediler, Aykut'un kovulma sürecini hazırladılar.

"Tesislere kadın getiriyor, yarın öbür gün futbolcular getirirse ne yaparsın" dediler, Ersun'u gönderdiler.

"Çok yoruldun akıllı bir yabancı sportif direktör getir, bir kenara geç keyfini çıkar" dediler. Terraneo'yu getirdi. İşler kötü gidince, "bu adam sana posta koydu. Ne demek Başkan tesislere giremez" diyerek kovdurdular.

Herkes Pereira ile gitmeyeceğini biliyorken bu isimler, "göndereceksin de kim gelecek. Adam tam da takımı tanımaya başladı. Yeni teknik adam yeni macera, arkasında durursan bu işi başarır" dediler. Gelinen süreç ortada.

"Hiç riske girme tecrübeli bir teknik adam getir" dediler, Advocaat'la anlaştı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, aziz yıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor