25 Nisan 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım'dan Gökhan ve Pereira açıklaması

Aziz Yıldırım'dan Gökhan ve Pereira açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, transfer çalışmalarıyla ilgili açıklama yaptı.


01 Haziran 2016 13:42

Aziz Yıldırım'dan Gökhan ve Pereira açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, transfer gündemine açıklık getirdi. Sözleşmesi biten Gökhan Gönül'e teklifte bulunduklarını bildiren Yıldırım, konunun henüz kapanmadığını söyledi. Yıldırım, büyük olasılıkla Teknik Direktör Vitor Pereira'yla yola devam edeceklerini de kaydetti.

İşte Fenerbahçe'nin Gökhan Gönül'e yaptığı teklif

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Gökhan Gönül'e yıllık net 2 milyon 800 bin Avro'luk teklif yaptıklarını açıkladı.

"Gökhan yeteri kadar katkı sağlamadı"

Gökhan'ın ücretini 300 bin Avro arttırdıklarına dikkat çeken Yıldırım, başarılı sağ bekin ise beklentileri karşılayamadığını vurguladı.

Yıldırım, Gökhan'ın kadroda bulunduğu 9 sene içinde Fenerbahçe'nin iki defa şampiyon olduğunu hatırlatarak, "Gökhan bu sezon 34 haftada 22 maç oynadı. Bir de niye buradan bakmıyorsunuz. Tamam Gökhan iyi çocuk, hoş çocuk ama icraat da bu” ifadelerini kullandı.

"Pereira'yı gönderme taraftarı değilim"

Aziz Yıldırım, Teknik direktör Vitor Pereira ile sezonu değerlendireceklerini belirterek, teknik direktör değişikliğinden yana olmadığının altını çizdi.

Yıldırım, "Değiştirince ne olacak, ne değişecek? Yeni getireceğiniz adamın garantisi var mı? Mourinho’yu kovdular ya... Garantisi olsa yaparım” diye konuştu.

Etiket: Aziz Yıldırım, Fenerbahçe, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Vitor Pereira, İsmail Kartal, Aykut KocamanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor