17 Temmuz 2018, Salı


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım'dan 2018 hamlesi

Aziz Yıldırım'dan 2018 hamlesi

Ali Koç’un adaylığı sürecinin taraftarlardan büyük destek bulması Başkan Aziz Yıldırım’ın da kolları sıvattırdı…


20 Eylül 2017 04:37

Aziz Yıldırım'dan 2018 hamlesi

Daha önceki yönetimlerde beraber çalıştığı Nihat Özdemir ve Abdullah Kiğılı ile temaslara başladı. Ali Koç karşısında kendisini avantajlı duruma getirmek için Murat Ülker veya Ferit Şahenk’ten birisini asbaşkan olarak yönetime almayı planlıyor.

Yıldırım’ın diğer sürprizi de Ertuğrul Özkök. Daha önce Uğur Dündar’la çalışan Yıldırım Özkök’ü kulüp sözcüsü yapmak istiyor.

Yıldırım’ın sürprizi ise spor camiasında isimleri bilinmese de iş dünyasının önde gelen isimlerinden; Hamdi Ulukaya, Murat Vargı, Latif Topbaş ve Nezih Barut gibi iş adamlarıyla güçlü bir yönetim kurulu listesi kurmak.

ALİ YILDIRIM VE MURAT ÖZAYDINLI AFOROZ EDİLDİ

Bu arada Başkan Aziz Yıldırım, transfer döneminde gösterdiği performansı beğenmediği kardeşi Ali Yıldırım ile Murat Özyadınlı’yı aday olursa yeni dönemde yönetime almayacak. Yıldırım ikiliyi bu dönemdeki görevlerinden de azletti.

Kulübün resmi sitesinde yer alan yönetim kurulu listesinde iki ismin de görev tanımları yer almıyor. Fenerbahçe’de ayrıca vefaat eden Hakan Dinçay’ın yerine voleybol şubesi sorumluluğuna yardımcısı Semil Sapan getirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor