21 Haziran 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım'a 'darbe' hazırlığı

Aziz Yıldırım'a 'darbe' hazırlığı

Aziz Yıldırım'ın şimdiye kadar aldığı tüm kararların arkasında duran yöneticiler Vitor Pereira kararı yüzünden Başkan'la ters düştüler.


06 Ağustos 2016 00:50

Aziz Yıldırım'a 'darbe' hazırlığı

van Persie'nin menajerine, "teknik direktör ismiyle başkanın karşısına çık" diyen Fenerbahçe yönetiminden bazı isimler adeta Aziz Yıldırım'a darbe hazırlığına girişmiş durumda. Şimdiye kadar Fenerbahçe'de alınan tüm kararlarda son sözü Yıldırım söylüyordu. Pereira'nın geleceğinin tartışıldığı toplantıdan önce de neredeyse 2-3 isim dışında herkes Portekizlinin gitmesini istiyordu. Fakat Yıldırım son bir konuşma yapmış ve Pereira'nın kalmasını sağlamıştı.

KAYIP 40 MİLYON EURO

Şampiyonlar Ligi'nın bir kez daha dışında kalmak ve 40 milyon euro'ya (tüm gelir kalemleri dahil) kadar kayıp yazdırmak, yöneticileri ayaklandırdı. Başkan'ın her zaman arkasında olduklarını, güvendiklerini, saygı duyduklarını, sevdiklerini ve kendilerini yönetime aldığı için gurur duyduklarını isteyen bu yöneticilerin ortak söylemi ise net: Başkan bu kez hata yaptı. Pereira'nın kalması bizi uçuruma sürüklüyor. Bu böyle devam etmemeli.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Aziz YıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor