21 Ekim 2018, Pazar


> Futbol > Aziz Yıldırım şampiyonluğa inanıyor!

Aziz Yıldırım şampiyonluğa inanıyor!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Samandıra Tesisleri'nde Aykut Kocaman ve futbolcularla bir araya geldi. Şampiyonluğa inanmaları gerektiğini vurgulayan başkan Yıldırım, "Biz ne farklardan gelip şampiyon olduk" ifadelerini kullandı.


18 Kasım 2017 11:35

Aziz Yıldırım şampiyonluğa inanıyor!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, beklenen hamleyi yaptı; teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi. Yıldırım, dün bazı yöneticilerle birlikte Samandıra Tesisleri'nde futbolcuları ziyarete gitti.


"Artık puan kaybetme lüksümüz kalmadı."

'Hedef bir milyon üye' kapsamında bazı üyeleri konuk den Yıldırım, ardından teknik direktör Aykut Kocaman'la buluştu. Yıldırım bu görüşme teknik direktörüyle güven tazelerken, "Sen iyi bir Fenerbahçelisin. Üzüntünü anlıyorum; ancak bu süreci birlikte atlatacağız. Sen, futbolcular, biz yönetim ve taraftar hep birlikte ayağa kalkacağız. Puan farkını kafana takma" diye konuştu. Yıldırım, futbolcularla yaptığı toplantıda da, "Siz bu ülkenin en iyi takımısınız. Bundan sonra her maç öncesi tesislere gelerek bizler de size destek vereceğiz. Şampiyonluk şansımız hala yüksek, yeter ki kendimize güvenelim. Artık puan kaybetme lüksümüz kalmadı. Bir an önce toparlanıp galibiyet serisi yakalamamız lazım" ifadelerini kullandı.


ESKİLERİ ANLATIN

Başkan, kaptanlar Volkan Demirel ve Mehmet Topal'a ise, "Biz ne günler yaşadık. Ne puan farklarından geri dönüp şampiyon olduk. Eskileri anlatmıyor musunuz arkadaşlarınıza? 2010-11 sezonunu hatırlayın, bilmeyenlere anlatın. Şu andaki puan farkı nedir ki? Size inanıyor ve güveniyoruz" dediği öğrenildi..


BÜYÜK KENETLENME

Samandıra'da dün büyük bir kenetlenme örneği yaşandı... İdman öncesi başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler Mahmut Uslu, Ali Yıldırım, Önder Fırat ile Ozan Balaban, 'Hedef 1 Milyon Üye' projesi kapsamında doktorlardan oluşan bir grup taraftar bir araya geldi. Teknik heyet ve futbolcularla tanışan taraftarlar, Aykut Kocaman'a nazar boncuğu hediye etti. Volkan, Mehmet Topal ve Hasan Ali Kaldırım'a da çeşitli hediyeler takdim edildi. (Fotomaç)

Kaynak: FotomaçHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor