22 Haziran 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu'yu dinlememenin bedelini ödüyor

Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu'yu dinlememenin bedelini ödüyor

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım, Pereira konusunda Mahmut Uslu'yu dinlemedi. Taraftarlar kombineye beklenen ilgiyi göstermedi. Sky Sports ise Pereira'nın Southampton ile görüştüğünü iddia etti.


28 Haziran 2016 00:46

Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu'yu dinlememenin bedelini ödüyor

Fenerbahçe'de taraftar tribünden hızla kaçıyor... 40 bin taraftardan 6 bini kombinesini yenilerken zaten bu bilinen bir gerçekti. Kombine bilet fiyatlarının belirlenmesi için yapılan ön çalışmada, taraftarların yarısından fazlası; ''kombinemi yenilemeyeceğim'' cevabı vermişti. Neden olarak da, ''Vitor Pereira kalırsa maça gitmem'' demişti.

1 Haziran'da yapılan yönetim kurulu toplantısında ise Vitor Pereira yüzünden Başkan Aziz Yıldırım ile arası açık olan Mahmut Uslu, ''Pereira kalırsa bu taraftarı bile bulamayacağız. (Geçen sezon 38 bin bilet satılmasına rağmen 20 bin kişinin tribünlere gelmesini kastederek) Kombine satamayız. Sezonu boş tribünlere oynarız. Bu da ödeyeceğimiz tazminattan bile daha büyük kayba neden olur'' diyerek uyarmıştı.

Sky Sports'dan yeni Pereira iddiası

Öte yandan Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın takımda kalması taraftarı tribünden kaçırırken, Portekizli hocaya İngiltere'den talip var. Sky Sports, geçtiğimiz hafta Southampton yöneticileri ile görüşen Pereira'nın hala gündemde olduğunu iddia etti.

Kaynak: Fotospor - Sky Sports

Etiket: pereira, fenerbahçe



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor