18 Ocak 2019, Cuma


> Futbol > Aziz Yıldırım: Kalkanlı polis gönder

Aziz Yıldırım: Kalkanlı polis gönder

Aziz Yıldırım’ın, ilk köşe vuruşunda atılan maddeler sonrası Hasan Çetinkaya’yı arayıp, “Korner çizgisine yakın taraftarlar çok hareketli. Hemen önlem alıp, kalkanlı polis gönderin. Yoksa başımıza büyük iş açılacak” uyarısında bulunduğu ortaya çıktı.


21 Nisan 2018 11:32

Aziz Yıldırım: Kalkanlı polis gönder

Olaylı derbide yaşananlar, adeta Aziz Yıldırım’ın içine doğmuş. Başkan Yıldırım’ın, Beşiktaş’ın kazandığı ilk kornerde Quaresma’nın yabancı madde yağmuruna tutulması üzerine hemen harekete geçtiği ortaya çıktı.

Başkanın, kulübede bulunan idari menacer Hasan Çetinkaya’yı arayarak, “Emniyet güçlerini uyar. Korner çizgilerinin arkasındaki taraftarlar çok hareketli. Her an takıma zarar verebilirler. Acil önlemler alın. Kalkanlı polisler o tarafa gönderilsin. Yoksa başımıza büyük işler açılır” sözleriyle uyarıda bulunduğu öğrenildi.

Hasan Çetinkaya’nın talebi sonrası, kornerlerde Beşiktaşlı oyuncuları kalkanlı polisler korumaya çalıştı.

Çetinkaya’nın da bunun üzerine güvenlik güçleriyle iletişime geçerek, gereken önlemlerin alınmasını sağladığı kaydedildi. Ancak tüm bu çabalar, olayların büyümesine engel olamadı. Tansiyonun ilerleyen dakikalarda daha da fazla yükselmesiyle birlikte mücadele yarıda kaldı.

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın