25 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım iki yıldıza sert çıktı!

Aziz Yıldırım iki yıldıza sert çıktı!

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın kararıyla, Bursaspor karşısında alınan yenilgi sonrasında Samandıra'da ''olağanüstü'' toplantı yaptı.


13 Eylül 2016 00:14

Aziz Yıldırım iki yıldıza sert çıktı!

Bursaspor yenilgisi ile lige 3'te 0 yaparak başlayan Fenerbahçe'de sinirler gerilmiş durumda... maç sonrasında teknik direktör Dick Advocaat, ''herkes evine gitsin; 'bu gece ben ne yaptım' diye düşünsün. Yarın oturup konuşacağız'' dedi. Advocaat'ın bu sözlerine rağmen Pazar gecesi sürpriz bir toplantı gerçekleşti. Özellikle bazı yabancı futbolcuların takım otobüsünden ayrı olarak evlerine gitmeye hazırlandıkları sırada Hasan Çetinkaya mesajı verdi. ''Kimse ayrılmasın. Takım halinde Samandıra'yı gidiyoruz. Orada toplantı olacak.''

Josef, Aziz Yıldırım'ın emrini dinlemedi

Özellikle van der Wiel ve Josef buna tepki gösterdi. Josef ailesinin statta olduğunu ve eve dönmek için kendisini beklediklerini söyledi. Çetinkaya ise bunun Başkan Aziz Yıldırım tarafından verilmiş ''çok net bir talimat'' olduğunu söyledi. Uymaması durumunda cezanın söz konusu olacağını açıkladı. Josef ise buna rağmen resti çekti ve ailesi ile beraber Kadıköy'den ayrılmayı tercih etti. Josef, Samandıra'ya daha sonra özel aracıyla gitti.

Sakat, cezalı ve kadro dışılar bile geldi

Pazar akşam alınan yenilgi bardağı taşırırken, Hasan Çetikaya'nın yaptığı ''olağanüstü'' toplantı kararı kadroda olmayan oyunculara ulaştırıldı. Cezalı Simon Kjaer ile Mehmet Topal, sakat Fernandao ve kadroda kendisine yer bulamayan Aatıf'tan bile Kadıköy'de hazır bulunmaları istendi. Bu oyuncular ise Samandıra'ya kendi özel araçları ile gelmeyi tercih etti.

Sıkılan Skrtel ve gülen Roman fırçayı yedi

Başkan Aziz Yıldırım'ın talimatıyla Samandıra'da yapılan olağanüstü toplantıda yöneticilerin pek çoğu da hazır bulundu. İnanılmaz sert konuşan Yıldırım, yabancı futbolcuları hayrete düşürdü. van der Wiel tercümanından Yıldırım'ın tek sözünü bile kaçırmaması talebinde bulundu. Skrtel sıkılmış gibi hareketler yapınca fırçayı yedi. Batalla'nın attığı golde topa hamle yapmakta geç kalan Roman ise Başkan'dan ''ben olsam, o kafayı bana bile vurduracaktın'' sözlerine gülümseyince, Skrtel'in yediği fırçanın fazlasını yedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor