21 Nisan 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım iki yıldız için kararını o gün açıkladı!

Aziz Yıldırım iki yıldız için kararını o gün açıkladı!

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın, Galatasaray derbisinden sonra Mehmet Topal ve Gökhan Gönül'e söylediği bu sözler ayrılığın habercisi oldu.


29 Mayıs 2016 00:03

Aziz Yıldırım iki yıldız için kararını o gün açıkladı!

Herkes Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a, Mehmet Topal'ın ise Galatasaray'a gitmek üzere olduğunu konuşuyor. Peki ne oldu da Aziz Yıldırım takımın en önemli iki isminden birden vazgeçti.

Aziz Yıldırım geçen sezon kaçan şampiyonluk sonrasında en güvendiği isim olan Emre Belözoğlu'nun göznünün yaşına bile bakmadan Giuliano Terraneo tarafından takımdan kovdurmuştu.

Çünkü Emre sezon başında, Ersun Yanal'ı Başkan'a şikayet etmişti. Emre'den gazı alan Yıldırım da, "bu takımı hocalar mı şampiyon yapıyor?" diyerek İsmail Kartal'la yola devam kararı almıştı.

Bu sezon ise Yıldırım şampiyonluğun kaçtığına ilk kez 0-0 biten Galatasaray derbisinden sonra inandı. O maçtan sonra oyuncularla bir araya gelen Yıldırım, Gökhan Gönül, Mehmet Topal ve Volkan Demirel'i karşısına alarak "Bu kadar para harcadık. Yıldızlardan oluşan bir takım yaptık. Burada en suçsuz taraftardır. Size paranızı ödeyen yönetimdir. Bu takım için hapis yatan benim. Bu sezon şampiyon olamazsak, çok ağır fatura çıkar. Herkes kendine dikkat etsin!'' diyerek esti gürledi.

Zaten Gönül ve Topal da o gün, şampiyonluk gelmezse kalamayacaklarını anlamıştı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor