24 Mayıs 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım: Hiç gelmesinler!

Aziz Yıldırım: Hiç gelmesinler!

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, taraftar grupları konusunda geri adım atmıyor.


29 Eylül 2016 01:38

Aziz Yıldırım: Hiç gelmesinler!

Fenerbahçe maç kazanmaya başladı. Gol atmaya başladı. Futboluyla umutta veriyor... fakat taraftar tribüne gelmiyor. Kombinesini alan bile maça gelmiyor. Bilet fiyatları düşürüldüğü halde taraftar tribüne gelmiyor.
Uzun süredir Fenerbahçe yönetimi buna kafa yorarken, bazı yöneticiler tribünlerden çekilen taraftar gruplarıyla görüşmeler yapıyor. Başkan Aziz Yıldırım ise taraftarın tribüne gelmesi için taraftar gruplarıyla yapılan görüşmeleri önemsemiyor.

Çünkü bu gruplar maçlara gelmek için bazen ücretsiz bilet talebinde bulunuyor. Bazen deplasmanlara gidiş ve dönüş masraflarının karşılanması talebinde bulunuyor. Başkan Aziz Yıldırım ise bu konuda çok net:
Pazarlıkla tribünlere geleceklerse hiç gelmesinler.

Takım iyi futbol oynadıkça, taraftarın gözüne hoş gelen futbolu sahaya koydukça, maçlar kazanıldıkça taraftarın tribünlere geleceğine inanan Yıldırım her seferinde, ''Fenerbahçeliler ben cezaevindeyken 100 binler olarak sokaklara döküldü. Polisle göğüs göğüse geldi. Taraftar grubu dediğiniz adamlar, toplasan 3 bin 5 bin kişi'' dediği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor