20 Nisan 2018, Cuma


> Futbol > Aziz Yıldırım Fenerbahçe'de operasyonu başlatıyor

Aziz Yıldırım Fenerbahçe'de operasyonu başlatıyor

Erkek basketbol takımıyla Berlin’de bulunan başkan dün İstanbul’a döndü. Aziz Yıldırım’ın bugünkü adresinin Samandıra olması bekleniyor. Başkan Yıldırım, futbol takımındaki sorunları masaya yatıracak.


17 Mayıs 2016 11:04

Aziz Yıldırım Fenerbahçe'de operasyonu başlatıyor

Fenerbahçe, futbolda Başakşehir yenilgisiyle şampiyonluk yarışına büyük ölçüde havlu atmıştı.

O maçta oyundan çıkınca sinirlenen Kjaer ile karşılaşma sonunda, “Takım olamadık” sözleriyle olay yaratan Nani, “Ağrılarımız var” diyerek idmanlara çıkmadı. Takım içerisinde yaşanan gerilimlere bir yenisi, Alves’in idmanda Uygar’a yaptığı sert müdahaleyle eklendi.

Birçok futbolcu Portekizli’nin üzerine yürüdü. Pereira, tecrübeli savunmacıyı kadro dışı bıraktı. Aziz Yıldırım, yaşanan bu gelişmeler karşısında, erkek basketbol takımının oynayacağı Final-Four nedeniyle sessiz kaldı. Başkan dün Berlin’den İstanbul’a döndü. Yıldırım’ın gündeminde artık tek bir konu var: Futbol takımı...

Rapor isteyecek

Aziz Yıldırım’ın bugün Samandıra’ya giderek Vitor Pereira ile görüşmesi bekleniyor. Yıldırım, Portekizli hocaya şampiyonluğun kaçma nedenlerini sorup, rapor isteyecek. Başkan daha sonra sezon başından beri takım içerisinde yaşanan gerilimleri masaya yatıracak.

Yıldırım  yönetim toplantısında da bundan sonra izlenecek yol haritasını belirleyecek. Burada alınacak kararlar, Türkiye Kupası’nda Galatasaray ile oynanacak finalden sonra hayata geçirilecek.

Kaynak: Fanatik

Etiket: Aziz Yıldırım FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor