27 Nisan 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım dört transferi bitirmeye gitti

Aziz Yıldırım dört transferi bitirmeye gitti

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım uzun zaman sonra ilk kez transfere el attı...


20 Haziran 2016 01:33

Aziz Yıldırım dört transferi bitirmeye gitti

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım uzun zaman sonra ilk kez transfere el attı... son olarak Diego'yu, Ersun Yanal'a rağmen transfer eden Başkan, bu kez de Vitor Pereira'nın talepleri doğrultusunda Portekiz'e çıkarma yaptı.

15 gün önce Portekiz'e giden Ali Yıldırım'ın Porto sportif direktörü Antero Henrique ile görüşüp, Maicon ve Kelvin için olumlu mesaj vermesinden sonra Aziz Yıldırım işi bitirmeye gitti. Yıldırım yanına Hasan Çetinkaya'yı da alarak Salı günü Portekiz'e gitti.

Burada Porto Başkanı Pinto da Costa ile bir araya geldi. Kelvin ile Maicon'u "resmen" istedi. Maicon konusunda anlaşma sağlanırken, Kelvin konusu ise sürüncemede kaldı. Yıldırım'ın iki oyuncunun bonservisine karşılık Nani'yi teklif etti. Da Costa bu takas için süre isterken, Maicon'un Fenerbahçeli olma ihtimalinin çok yüksek olduğu bildirildi.

Aziz Yıldırım'dan Atina çıkarması

Transfere yeniden el atan Aziz Yıldırım, Pazartesi günü yeniden yurt dışına çıkacak. Başkan'ın bu kez rotası Atina olacak. Yıldırım burada da Olympiakos Başkanı Vangelis Marinakis ile bir araya gelecek. Bu görüşmede Yıldırım geçen sezonda da Vitor Pereira'nın ısrarla istediği Luka Milivojevic ile Jimmy Durmaz için teklif yapacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor