22 Nisan 2018, Pazar


> Spor Magazin > Aziz Yıldırım, Cübbeli Ahmet Hocanın kızının düğününe katıldı

Aziz Yıldırım, Cübbeli Ahmet Hocanın kızının düğününe katıldı

Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'nün kızı Yüsra Ünlü ile Esat Palazoğlu, İstanbul'da ünlü isimlerin katıldığı haremlik selamlık düğünle dünya evine girdi.


24 Mayıs 2016 22:25

Aziz Yıldırım, Cübbeli Ahmet Hocanın kızının düğününe katıldı

Bolulu işadamı Adstation Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu’nun kardeşi Esat Palazoğlu, kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızı Yüsra Ünlü ile dün akşam Four Seasons İstanbul at the Bosphours Otel’de düzenlenen düğünle dünya evine girdi.

Düğüne Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yanı sıra iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı. Yaklaşık bin davetlinin katıldığı düğüne gelenleri, işadamı Muhittin Palazoğlu kapıda karşıladı. Haremlik selamlık olarak düzenlenen düğünde erkekler ve kadınlar ayrı ayrı oturdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu telefonla arayarak Yüsra ile Esat çiftini tebrik etti.

Eyüp Sultan Camii İmamı Metin Çakar’ın okuduğu Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan düğün, Necip Karakaya’nın tasavvuf orkestrası dinletisi ile devam etti. Düğünde sanatçı Alişan da ilahi okudu.

Kaynak: DHA

Etiket: cübbeli ahmet, aziz yıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor