24 Ekim 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Aziz Yıldırım 45 dakikada ikna etti!

Aziz Yıldırım 45 dakikada ikna etti!

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Gökhan Gönül'ü takımda kalmaya 45 dakikada ikna etti.


28 Nisan 2016 01:41

Aziz Yıldırım 45 dakikada ikna etti!

Fenerbahçe iç transfere hızlı girdi. Başkan Aziz Yıldırım, takımın izinli olduğu Salı günü ilk hamleyi yaptı ve Gökhan Gönül'le bir görüşme gerçekleştirdi. Yıldırım, Gönül'e 2 yıl daha Fenerbahçe'de kalmasını teklif etti. Ardından 20'nin üzerinde maçta forma giymeyi başarırsa bir yıl daha sözleşmesini uzatmayı önerdi. Sözleşmenin detaylarının yer aldığı bir dosyayı Gönül'e verdi.

Sözleşmeyi avukatlarına inceletmesini istedi. Hazır olduğu zaman da kendisini aramasını ve basın önünde sözleşme imzalamayacaklarını söyledi. Yıldırım kendisiyle görüşmeye menajeri Ahmet Bulut olmadan geldiği için de tecrübeli oyuncuya teşekkür etti.

Yaklaşık 45 dakika süren görüşmeden sonra Gönül'ün keyifli bir şekilde Başkan'ın yanından ayrıldığı ve menajeri Bulut ile buluştuğu bildirildi. Gönül'ün Yıldırım'ın verdiği sözleşme örneğini Bulut'a verdiği, Bulut'un da örneği avukatlara ulaştıracağı bildirildi.

Sözleşmenin detayları ile ilgili net bilgiler ortaya çıkmadı ama büyük bir aksilik gerçekleşmezse, tecrübeli oyuncunun 15 gün içinde sözleşmeyi imzalayacağı gelen bilgiler arasında.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, gökhan gönül, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor