12 Aralık 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Aykut Kocaman'ın Valbuena pişmanlığı

Aykut Kocaman'ın Valbuena pişmanlığı

Aykut Kocaman, Valbuena için devre arasında Çin’e gelen teklifi kabul etmedi… “iyi mi yaptı?” diye ciddi ciddi düşünüyor olmalı. Çünkü Akhisar maçının istatistik dökümü oldukça iç acıttı.


09 Mart 2018 03:15

Aykut Kocaman'ın Valbuena pişmanlığı

Fransız oyuncunun kanadını savunan Miguel Lopes 63 kezle Akhisar’ın en fazla topla oynayan oyuncusu oldu 15 kez 3’üncü bölgeye çıkarak yine Akhisar’ın en fazla hücumda yer alan oyuncusu oldu. Valbuena ise defansa bir kez yardım etti. Hasan Ali ise Valbuena ön tarafta etkisiz kaldığı için 42 kezle F.Bahçe’nin ön alanda en fazla topla oynayan oyuncusu oldu. Yine takımının en fazla şut asisti (3 kez) yapan oyuncusu oldu. İşin ilginci Lopes, Valbuena oyundan alındıktan sonra bir kez bile 3’üncü bölgede topla buluşamadı.

TORONTO, VALBUENA İÇİN F.BAHÇE’DEN FİYAT SORDU

Bu arada Fenerbahçe bu kez kaçırmaması gereken son bir Mathieu Valbuena şansı daha yakaladı… kadrosuna son olarak van der Wiel’i katan ve İtalyan yıldız Giovinco’nun da forma giydiği Kanada’nın Toronto takımı menajeri aracılığıyla Valbuena için Fenerbahçe’de rakam istedi. Daha önce Bradley ve Defoe için 7.5 milyon euro’ya çıkan Toronto’dan doğru rakamın talep edilmesiyle Valbuena’nın satışının gündeme gelebileceği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor