18 Ekim 2018, Perşembe


> Futbol > Aykut Kocaman'dan sabotaj açıklaması

Aykut Kocaman'dan sabotaj açıklaması

Takvim Gazetesi yazarı İlker Yağcıoğlu, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile yaptığı görüşmeyi anlattı. Kocaman, yaşananları dile getirirken, "sabotaj" iddialarına da değindi.


17 Kasım 2017 13:53

Aykut Kocaman'dan sabotaj açıklaması

İşte Kocaman'ın sözleri

ÇOK FAZLA BİREYSEL HATA YAPTIK
"Sabote kelimesi çok ağır. Asla bunu kullanmam. Benim söylememdeki kasıt sadece tespit. Çünkü yaşadığımız bireysel hataların sayısı anormaldi. Normal bir takmın başına 10 yılda gelecek olan 13 maçta geldi. Zaten sabote olsa bunu hissederdim..."

HİSSEDERSEM GEREĞİNİ YAPARIM
Hissettiğim anda gereğini yapardım. Böyle bir şey asla söz konusu değil. Takımın yaşadığı şanssızlıklar var. Hepsini bir tarafa bırak son 2 maçta 95. ve 89. dakikalarda yediğimiz 2 gol olmasa bugün çok daha farklı şeyler konuşulur ve daha ümitli bakabilirdik.

BİZE LAZIM OLAN 3-4 MAÇLIK SERİ
"Şampiyonluğu istiyoruz, elbette kovalayacağız. Tek ihtiyacağım olan şey futbolcuların özgüvenini geri kazanabilmesi. Bunun için bize 3-4 maçlık bir seri lazım. Bunu başardığımız takdirde de sonuna kadar yarışın içinde oluruz."

SİVAS MAÇI ŞİMDİ ÇOK ÖNEMLİ
Bu yüzden de ilk oynayacağımız Sivas maçı çok önemli. Hem taraftarla barışma hem de şampiyonluk iddiamız açısından sezonun en önemli maçına çıkacağız. Bence sezonun en önemli maçı. Ancak Sivas maçında 4 oyuncu olmayacak.

EKSİKLERE RAĞMEN KAZANMALIYIZ
Bu elbette canımızı sıkıyor. Şu kritik aşamada en son isteyeceğimiz şey sakat ve cezalı oyuncu olması. Ama her şartta Sivas maçını kazanmalıyız.

Kaynak: TakvimHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor