20 Ocak 2019, Pazar


> Fenerbahçe > Aykut Kocaman ve Volkan Demirel, Fenerbahçe’ye veda etti…

Aykut Kocaman ve Volkan Demirel, Fenerbahçe’ye veda etti…

Fenerbahçe'de yaprak dökümü... Gelecek sezon teknik direktör Aykut Kocaman ve Volkan Demirel'in takımda olmayacağı öğrenildi.


23 Mayıs 2018 01:10

Aykut Kocaman ve Volkan Demirel, Fenerbahçe’ye veda etti…

Konyaspor maçından sonra istifa sinyalleri veren ama etmeyen Aykut Kocaman’In soyunma odasında takıma veda ettiği bildirildi… tecrübeli teknik adamın maç sonrasında, “bu gece buradan şampiyon olarak çıkabilirdik. Hakkettik mi, hakkettik. Elimizden geleni yaptık. Gelecek yıl bazılarımız burada devam edecek. Bazılarımız etmeyecek. Şimdi gidin dinlenin. Belki tatilden sonra yine bir arada oluruz. Olmazsak da ben hakkımı hepinize helal ediyorum” sözlerini kullandı. 

VOLKAN DEMİREL DE VEDA ETTİ!

Volkan Demirel de Aykut Kocaman gibi takım arkadaşlarına veda etti… Konyaspor maçıyla F.Bahçe formasıyla son maçına çıkan Volkan’a ne yeni bir sözleşme teklif edildiği, ne de herhangi bir transfer görüşmesi yapılmadığı ortaya çıktı. Gelinen bu süreç yüzünden oldukça kırgın olan Volkan’ın, Konyaspor maçından sonra takım arkadaşlarına, “belki de bu sizinle oynadığım son maçtı. Hakkınızı helal edin” sözlerini kulladığı bildirildi.

Geçen sezon sözleşmesi Aykut Kocaman’ın “birinci kalecim değil” demesine rağmen uzatılan Volkan’a sadece 1 yıllık imza attırılmıştı. Kocaman’ın kalması durumunda Volkan’ı istemediği, Aziz Yıldırım’ın ise seçilirse milli kaleciye yine 1 yıllık sözleşme vereceği konuşuluyor.

Ali Koç cephesinden gelen bilgiler ise Volkan Demirel’le yola devam edilmesi ihtimalinin olmadığı yönünde.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aykut kocaman, volkan demirel, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın