16 Aralık 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Aykut Kocaman: Şampiyonlar Ligi'ne direkt gidebiliriz

Aykut Kocaman: Şampiyonlar Ligi'ne direkt gidebiliriz

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, ligi 2. bitirmeleri halinde de Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılma ihtimallerini olduğunu oyuncularıyla paylaştı.


21 Mart 2018 01:56

Aykut Kocaman: Şampiyonlar Ligi'ne direkt gidebiliriz

İzin bitti iş başı yapıldı. Aykut Kocaman’ın oyuncularına verdiği izin bitti. Kafa olarak rahatlamaları için izin verilen oyuncularına, şampiyonluk için son ana kadar mücadele etmeleri konusunda izin sonrasında yeniden telkinde bulundu. Üstlerinde rakiplerinin birbirleri ile maçları olduğunu hatırlatan Kocaman, kendi kaderlerini belirleme fırsatını yitirmelerine rağmen, kalan 8 maçı kazanmaları halinde şanslarının olduğunun altını çizdi. Ligin ilk yarısında olduğu gibi son bölümde seri yakalayabilecek güçte olduklarının altını çizen Kocaman, bunu taraftarlara borçlu olduklarını söyledi.

Kocaman'a göre Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılma ihtimali!

Milli arada Vincent Janssen ve İsmail Köybaşı'nın tedavilerinin tamamlanması bekleniyor. Aykut Kocaman milli arada takım kurgusunda düşündüğü bazı değişiklikleri sahaya sürmeyi planlıyor. Kayseri deplasmanı ile başlayacak son dönemeçte ligi ellerinden geldiğince yukarıda bitirmek zorunda olduklarını oyuncularıyla paylaştı. Galatasaray’ın UEFA’dan ceza alabileceğini kendilerinin en kötü ihtimalle ikinci olmaları durumunda Şampiyonalar Ligi’ne direkt gitme ihtimalinin ortada durduğunu oyuncularına anlattı.

Aykut Kocaman, Boluspor'a karşı şaşırtacak

Fenerbahçe milli arada Cuma günü Boluspor’la bir maç oynayacak... Aykut Kocaman’ın genelde yedek kalan oyuncularının performansını görmek istediği bu maçta Valbuena, Giuliano, Fernandao ve Soldado’yu hücum hattında birlikte oynatarak görmek istediği de bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aykut kocaman, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor