20 Ocak 2019, Pazar


> Fenerbahçe > Aykut Kocaman önce Ali Yıldırım sonra Koç'la buluşacak

Aykut Kocaman önce Ali Yıldırım sonra Koç'la buluşacak

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ın gelecek sezon takımın başında kalmak istediği ve Ali Yıldırım'la yapacağı görüşmede de ''transfer'' istemediğini ileteceği öğrenildi.


21 Mayıs 2018 01:43

Aykut Kocaman önce Ali Yıldırım sonra Koç'la buluşacak

Ligin son haftasında kazanılan Atiker Konyaspor maçından sonra, ''gerekli şeyleri düşüneceğim. Bir kaç gün içinde açıklama yaparım. Şu anda konuşmanın anlamı yok'' diyen Aykut Kocaman herkesin beklentilerinin aksine istifasını vermedi. Kocaman’ın ilk etapta Pazartesi günü Ali Yıldırım’la bir araya geleceği bildirildi. Aziz Yıldırım’ın seçim çalışmalarından doğan yoğunluğu nedeniyle Kocaman’la bir araya gelmeyeceği ortaya çıktı. Kocaman’ın Salı günü de Ali Koç’la bir görüşme yapacağı gelen bilgiler arasında. Kocaman’ın Yıldırım ve Koç’la yapacağı görüşmelerden sonra istifa kararını netleştireceği bildirildi.

Aykut Kocaman'ın yönetimi suçlaması Yıldırım'ı çıldırttı

Aykut Kocaman’ın Cumartesi akşam iki kez yönetimini taraftarın önüne atması Başkan Aziz Yıldırım’ı çıldırttı… Perşembe akşamı Ersun Yanal’ı Fenerbahçe’nin başına getiren Yüksel Çağlar’la buluşan Başkan, Kocaman’ın basın toplantısını FBTV’den takip etti. Hocanın söylediği, ''kadro için söylenecek şey, ‘geç’ oluşturulması” ve ''ana kadroyu oluşturmakta çok geç kaldık'' sözleri üzerine Pazartesi günü Kocaman’la buluşmasını iptal etti. Yerine Ali Yıldırım’ın toplantıyı gerçekleştirmesi kararı aldı.

Aykut Kocaman, Ali Yıldırım'a ''Transfer istemiyorum'' diyecek!

Aykut Kocaman’ın Pazartesi günü Ali Yıldırım ve Salı günü de Ali Koç’la yapacağı görüşmelerde, “hiç kimse alınmazsa da bu kadro 80 puan alır” diyerek görev isteyeceği bildirildi. Kocaman’ın özellikle Ali Yıldırım’a, “transfer istemiyorum” diyerek göreve devam etmek isteyeceği öğrenildi. Kocaman’ın Ali Koç’tan da benzeri ifadelerle görev isteyeceği gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aykut kocaman, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın