21 Ekim 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Aykut Kocaman, Galatasaray'ı durduracak planı yaptı

Aykut Kocaman, Galatasaray'ı durduracak planı yaptı

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Galatasaray'ı durdurma planını yaptı.


19 Ekim 2017 09:00

Aykut Kocaman, Galatasaray'ı durduracak planı yaptı

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman video analizlerle takımını derbiye hazırlıyor. Tecrübeli teknik adam, özellikle savunma bloğunda yapılan hatalar üzerinde duruyor. Savunmadaki bireysel hatalar ile yedikleri golleri izleten Kocaman, derbi için ekstra konsantrasyon istedi. Çok kolay gol yediklerini, bu durumdan sadece kalecilerin sorumlu olmadığının altını çizdi.

Fenerbahçe'de Kocaman'ın oyun planı Fernando üzerine

Aykut Kocaman, Galatasaray derbisinin şablonunu hazırladı. Tecrübeli  teknik adam, sahaya süreceği kadro ile rakibi şaşırtmayı planlıyor. Video analizlerle ezeli rakiplerinin röntgenini çeken Kocaman, sarı-kırmızılı takımın yumuşak bölgesini savunma hattı olarak tespit etti. Derbinin şifresini ise hücum pres olarak belirledi. Aykut Kocaman, rakibe önde basarak Fernando’nun oyun kurmasını engellemeyi planlıyor.

İşte Fenerbahçe taraftarının TT Arena'ya gidiş güzergahı

TT Arena'da derbiyi izleyecek yaklaşık 2 bin 300 Fenerbahçe taraftarları maçtan önce Saracoğlu'nda bir araya gelecek. Daha sonra 40 civarında otobüsle TT Arena'ya hareket edilecek. Başkan Aziz Yıldırım'ın yer almayacağı kafilede Fenerbahçe adına TT Arena'ya Şekip Mosturoğlu ve birkaç yönetici gidecek. Mosturoğlu ve diğer yöneticiler özel bir minibüsle taraftarların önünde olacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aykut kocaman, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor