15 Kasım 2018, Perşembe


> Futbol > Aykut Kocaman 7. kez istifadan vazgeçti

Aykut Kocaman 7. kez istifadan vazgeçti

Osmanlıspor maçının ardından istifa edeceğini ima eden ve yapılan görüşmelerden sonra görevine devam eden Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 7. kez kararından dönmüş oldu.


07 Kasım 2017 20:26

Aykut Kocaman 7. kez istifadan vazgeçti

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçının ardından istifa sinyalleri verse de bu kararından vazgeçti ve görevinin başında kaldı. Kocaman daha önce de birçok kez istifanın eşiğine gelmiş ancak sonra görevine devam etmişti.

7. KEZ İSTİFADAN VAZGEÇTİ

Aykut Kocaman, 5'i Fenerbahçe'de olmak üzere kariyerinde 7. kez istifa kararından vazgeçti. Sezona kötü başlayan ve lider Galatasaray'ın 9 puan gerisine düşen Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, Osmanlıspor ile 1-1 berabere biten maçın ardından 'gereğini yapacağım' demiş ve istifa edeceğine dair sinyaller vermişti. Ancak net olarak istifa etmemişti.

BUGÜN TAKIMLA ANTRENMANA ÇIKTI

Aykut Kocaman, kariyerinde daha önce de birçok kez istifa edeceğini belirtmiş ancak daha sonra göreve devam kararı almıştı. Osmanlıspor maçının ardından istifa etmesi beklenen Aykut Kocaman, bugün yapılan Fenerbahçe antrenmanına takımının başında çıktı ve kariyerinde 7. kez istifadan vazgeçmiş oldu.

Kocaman daha önce 1 kez İstanbulspor'da, 6 kez de Fenerbahçe'den istifa etmiş (son sefer net olarak istifa ettiğini açıklamadı) daha sonra görevine devam etmişti.

Etiket: aykut kocaman, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor