23 Nisan 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Ayew, Galatasaray'ın teklifini kabul etti ama...

Ayew, Galatasaray'ın teklifini kabul etti ama...

İlk transferini Anis Ben Hatira ile prensip anlaşmasına vararak yapan Galatasaray ikinci hamlesini ise Premier Lig'den yapmak istedi...


23 Nisan 2016 00:32

Ayew, Galatasaray'ın teklifini kabul etti ama...

30 yıl sonra ilk kez Premier Lig'den düşen Aston Villa'nın Fransız golcüsü Jordan Ayew için teklif yapıldı. Galatasaray daha önce de birkaç kez istediği Ayew için Birmingham ekibini satın alma opsiyonu ile kiralık olarak anlaşma konusunda ikna etti. Efsane yıldız Abedi Pele'nin oğlu olan Jordan, Cenk Ergün'le yaptığı görüşmede de Galatasaray'a evet dedi.

Hatta Didier Drogba'yı Türkiye'ye getiren menajer Pierre Frelot'un da, hazır bulunduğu görüşmede Jordan "Galatasaray gibi sürekli Şampiyonlar Ligi'nde yer alan herkesin tanıdığı bir takımda oynamak isterim" diyerek olumlu bir mesaj bile verdi.

Fakat Jordan'ın menajeri birkaç gün sonra Ergün'e geri dönüş yaptı ve Jordan'ın, Galatasaray'a gelmekten vazgeçtiğini kendilerini oyalamak istemediklerini söyledi. Ergün nedenini sorunca, "Jordan, Galatasaray'la ilgili araştırma yaptı ve gelecek sezon Avrupa'da olmadığınızı öğrenince hayal kırıklığı yaşadı" cevabını verdi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Galatasaray, Jordan AyewHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor