EURO 2020 Elemeleri'nde yarın Türkiye'de top koşturan 8 oyuncu sahaya çıkıyor

2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde yarın oynanacak maçlarda Süper Lig'de ve TFF 1'inci Lig'de top koşturan 8 futbolcu ülkelerinin formasını giyecek.

14 Ekim 2019 14:49
EURO 2020 Elemeleri'nde yarın Türkiye'de top koşturan 8 oyuncu sahaya çıkıyor

Romanya'dan Gaziantep FK oyuncusu Alin Tosca ve Galatasaraylı Florin Andone, Norveç'ten Trabzonspor'un forveti Alexander Sörloth, Yunanistan'da Anastasios Bakasetas, Manolis Siopis ve Bosna Hersek'te Medipol Başakşehirli Edin Visca, İttifak Holding Konyaspor'dan Rijad Bajic ve TFF 1'inci Lig ekibi Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un file bekçisi İbrahim Sehic ülkelerinin başarısı için ter dökecek.

ROMANYA-NORVEÇ MAÇINDA 3 İSİM SAHADA

F Grubu'nda Romanya ile Norveç'in karşı karşıya geleceği mücadelede Süper Lig'de forma giyen Romanya'dan iki, Norveç'ten ise bir futbolcu sahada olacak. Rumenlerde, Gaziantep Futbol Kulübü savunma oyuncusu Alin Tosca ve Galatasaray'dan forvet Florin Andone yer alırken, Norveç Milli Takımı'nda ise Trabzonspor'un golcüsü Alexander Sörloth ülkesinin formasını giyecek.

Florin Andone, Romanya Milli Takımı'nın Faroe Adaları'nı deplasmanda 3-0 mağlup ettiği maçta karşılaşmaya ilk 11'de başlamış ve mücadelenin 65'inci dakikasında oyundan çıkmıştı. Gaziantep temsilcisinin stoperi Tosca ise bu mücadelede forma şansı bulamamıştı.

Norveç Milli Takımı'nın sahasında İspanya ile 1-1 berabere kaldığı maçta ise Trabzonsporlu Sörloth karşılaşmaya 63'üncü dakikada dahil olmuştu.

YUNANİSTAN-BOSNA HERSEK KARŞILAŞMASINDA 5 TANIDIK İSİM

J Grubu'nda Yunanistan'ın Bosna Hersek'i konuk edeceği maçta Türkiye'de mücadele eden tam 5 futbolcu forma giyecek. Ev sahibi Yunanistan'da Süper Lig'in lideri Aytemiz Alanyaspor'un oyuncuları Anastasios Bakasetas ve Manolis Siopis yer alırken, konuk ekip Bosna Hersek'in kadrosunda Medipol Başakşehir'den Edin Visca, İttifak Holding Konyaspor'dan Rijad Bajic ve TFF 1'inci Lig ekibi Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un file bekçisi İbrahim Sehic bulunuyor.

Yunanistan son oynadığı ve deplasmanda 2-0 mağlup olduğu İtalya maçında Akdeniz temsilcisinin oyuncularından Bakasetas ilk 11'de sahaya çıkıp, 79 dakika sahada kalırken, Siopis forma giymemişti.

Bosna Hersek'in evinde Finlandiya'yı 4-1 mağlup ettiği karşılaşmada ise Medipol Başakşehir'in kanat oyuncusu Edin Visca 18'inci dakikada sakatlanarak oyundan çıkmıştı. Ev sahibi ekipte İttifak Holding Konyaspor'un golcüsü Rijad Bajic forma şansı bulamazken, TFF 1'inci Lig ekibi Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un kalecisi İbrahim Sehic ilk 11'de forma giymişti.

Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde yarın oynanacak maçların programı ise şu şekilde:

D GRUBU

21.45 Cebelitarık-Gürcistan

21.45 İsviçre-İrlanda Cumhuriyeti

F GRUBU

21.45 Romanya-Norveç

21.45 Faroe Adaları- Malta

21.45 İsveç-İspanya

G GRUBU

21.45 İsrail-Letonya

J GRUBU

21.45 Finlandiya-Ermenistan

21.45 Yunanistan-Bosna Hersek

21.45 Liechtenstein-İtalya

Kaynak: dha

2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 11 6 3 2 20 11 +9 21
2. Fenerbahçe 11 6 2 3 21 12 +9 20
3. Alanyaspor 11 5 4 2 19 12 +7 19
4. Trabzonspor 11 5 4 2 20 13 +7 19
5. Medipol Başakşehir 11 5 4 2 18 13 +5 19
6. Galatasaray 11 5 4 2 13 9 +4 19
7. Btc Turk Yeni Malatyaspor 11 5 3 3 25 13 +12 18
8. Beşiktaş 11 5 3 3 14 13 +1 18
9. Gaziantep Futbol Kulübü 11 4 3 4 16 21 -5 15
10. Çaykur Rizespor 11 4 2 5 11 18 -7 14
11. Göztepe 11 3 4 4 10 12 -2 13
12. Konyaspor 11 3 4 4 12 16 -4 13
13. Kasımpaşa 11 3 3 5 16 18 -2 12
14. Yukatel Denizlispor 11 3 2 6 9 13 -4 11
15. Antalyaspor 11 3 2 6 11 20 -9 11
16. Gençlerbirliği 11 2 4 5 15 16 -1 10
17. MKE Ankaragücü 11 2 3 6 8 17 -9 9
18. İstikbal M. Kayserispor 11 1 4 6 10 21 -11 7
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

12 . Hafta

22 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray A.Ş - Medipol Başakşehir FC


23 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş A.Ş


24 Kasım, Pazar

14:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe


25 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü


13 . Hafta

29 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Gençlerbirliği - Btc Türk Yeni Malatyaspor


30 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Kasımpaşa A.Ş

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Konyaspor

17:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - MKE Ankaragücü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Fenerbahçe


01 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Yukatel Denizlispor

16:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Antalyaspor A.Ş

19:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Galatasaray A.Ş


02 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor


14 . Hafta

06 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Fenerbahçe - Gençlerbirliği


07 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


08 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Konyaspor - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

16:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Medipol Başakşehir FC

16:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Trabzonspor A.Ş

19:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Beşiktaş A.Ş


09 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Çaykur Rizespor


15 . Hafta

13 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Antalyaspor A.Ş


14 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Gençlerbirliği - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - MKE Ankaragücü


15 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - İstikbal Mobilya Kayserispor

16:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Fenerbahçe

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Btc Türk Yeni Malatyaspor


16 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Yukatel Denizlispor

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Konyaspor


16 . Hafta

20 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - MKE Ankaragücü


21 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Galatasaray A.Ş


22 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gençlerbirliği - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Medipol Başakşehir FC

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Beşiktaş A.Ş


23 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Konyaspor - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Aytemiz Alanyaspor


17 . Hafta

27 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Gençlerbirliği


28 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Yukatel Denizlispor

17:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Antalyaspor A.Ş


29 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Konyaspor

16:30 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Fenerbahçe



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »