21 Temmuz 2018, Cumartesi


> Voleybol > Aslı Kalaç 2 yıl daha Galatasaray'da

Aslı Kalaç 2 yıl daha Galatasaray'da

Galatasaray, 2016-2017 sezonu için transfer çalışmalarına devam ediyor. 2013'ten bu yana Sarı-Kırmızılı formayı terleten 21 yaşındaki orta oyuncu Aslı Kalaç'ın sözleşmesi yenilendi.


22 Mayıs 2016 15:50

Aslı Kalaç 2 yıl daha Galatasaray'da

Voleyboldan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce, Aslı'nın takıma altyapı yaşlarında kazandırıldığını ve gösterdiği gelişimin kendilerini tatmin ettiğini belirterek, "Karakteri ile de hem takımda, hem camiada sevilen bir isim. Giderek daha da iyi olacağına, kendi çıtasını yükselteceğine inancımız tam. Hocamızın da desteği arkasında. Aslı'nın daha uzun yıllar Galatasaray'a hizmet vereceğine inanıyor, başarılarının devamını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Aslı ise duygularını şu sözlerle ifade etti:

"Galatasaray benim evim. Giderek birbirine daha da sıkı bağlanan bir takımız. Heyecanımızı, voleybol oynamanın mutluluğunu yitirmeden, camiamıza daha büyük başarılar getirmek için çok çalışıyoruz. Hocalarımın ve Kulübümüzün bana destekleri ve inançları için herkese çok teşekkür ederim. Her geçen gün daha fazla katkı vermek ve camiaya layık olmak için tüm gücümle çalışacağım. Hepimiz için hayırlı olsun."

Etiket: Voleybol, GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor