23 Haziran 2018, Cumartesi


> Avrupadan Futbol > Arsenal'de Mesut ve Sanchez hareketliliği

Arsenal'de Mesut ve Sanchez hareketliliği

Arsenal'de gösterdikleri performansla beğeni toplayan Mesut Özil ve Alexis Sanchez'in gelecekleri belirsizliğini koruyor.


19 Ekim 2016 16:22

Arsenal'de Mesut ve Sanchez hareketliliği

İngiliz ekibi Arsenal, performanslarıyla dikkat çeken Mesut Özil ve Alexis Sanchez ile sözleşme yenilemek istiyor.

Arsenal Menajeri Arsene Wenger, sözleşme görüşmeleri devam eden Mesut Özil ve Alexis Sanchez'in, ekonomik değil, sportif beklentilerinin karşılanması gerektiği görüşünde.

Görüşmelerin tıkandığı bu ortamda Wenger, müzakerelerde tartışılan meselenin para olmadığını belirterek, "Mesut ve Alexis profilindeki oyuncular, futbolu sadece ekonomik boyutuyla ele almazlar, zira gayet iyi para kazanıyorlar. Bu tip oyuncuların sportif beklentilerini karşılamanız gerekiyor. Mesut ve Alexis'i parayla değil, sportif başarılarımızla kulüpte tutabiliriz." diye konuştu.

Fransız teknik adam bununla birlikte, kulübün belli bir maaş skalası olduğunu ve sözleşme görüşmelerinde bu sınırları gözettiklerini de sözlerine ekledi.

Londra kulübünde Mesut Özil ve Alexis'in yanı sıra Jack Wilshere, Kieran Gibbs ve Alex Oxlade-Chamberlain'in sözleşmeleri gelecek sezonun sonunda bitiyor.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor