22 Haziran 2018, Cuma


> Milli Takım > Arda Turan: Kocaman adamların ağladığını gördüm

Arda Turan: Kocaman adamların ağladığını gördüm

Milli Takım'ın kaptanı Arda Turan, EURO 2016'dan elenmemizin ardından Instagram hesabına koyduğu fotoğrafa uzun bir açıklama notu yazdı.


23 Haziran 2016 13:07

Arda Turan: Kocaman adamların ağladığını gördüm

EURO 2016'da D Grubu'nda mücadele eden A Milli Futbol Takımımız, Çek Cumhuriyeti galibiyeti sonrası ümitlerini son ana kadar taşımıştı. Ancak İtalya'nın kaybetmesi ile beraber Milliler için hikayenin sonu geldi.

Ay-Yıldızlıların turnuvaya veda etmesinin ardından kaptan Arda Turan Instagram hesabından açıklamalarda bulundu.

İşte Arda'nın fotoğrafa koyduğu not:

'Bir masaya oturduk hep beraber üzüntülerimizi sevinçlerimizi koyduk ortaya kocaman adamların ağladığını gördüm. Bu sefer ben ağlamadım teselli tarafındaydım kardesinin gözyaşı bazen kendininkinden kıymetli oluyor. Bu fotoğrafa baktığımda herhalleriyle gurur duyduğum arkadaşlarımı gördüm bir ömür boyuda öyle görücem bu akşam herkese olduğu gibi bizede zordu halada zor ama bütün bunları bıraktığımızda geriye bayrağımız ülkemiz milletimiz kaldı biz sizler için burdaydık bayrağımızı dalgalandırabilmek için azda olsa bunu yaptığımıza inanıyorum futbolla ilgili elimzden geleni yaptık bazen futbol böyle olmuyor . sizin bu futbolla ilgili kırgınlıgınız üzüntünüz kızgınlıgınız varsa basımızın üstüne bilirizki halkımız bizi çok sevdiginden böyle yapar... Bize gelince hakkımız varsa helaldir...!!! Siz herseyin en güzelini hakediyorsunuz benim güzel ülkemHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor