24 Mayıs 2018, Perşembe


> Futbol > Arap prens Ersun Yanal’ı istiyor!

Arap prens Ersun Yanal’ı istiyor!

Trabzonspor ile yeniden anlaştığı ileri sürülen teknik direktör Ersun Yanal, sürpriz bir transfer görüşmesine imza attı.


06 Mayıs 2016 18:47

Arap prens Ersun Yanal’ı istiyor!

Tecrübeli teknik adam Ersun Yanal, hafta içinde İngiltere’ye giderek, bu ülkenin 1. Ligi’nde mücadele eden Sheffield United’ın Arap sahibi olan Suudi Arabistan Spor Bakanı Prens Abdullah bin Moosad ile bir araya geldi. Sheffield United’ın Türk yöneticisi Selahattin Baki aracılığıyla yapılan görüşmede Prens Abdullah, Ersun Yanal’a transfer teklifini resmen iletti.
Prens Abdullah’ın Yanal’a, “Sizi uzun süredir takip ediyoruz ve Türkiye dışında bir kulüpte çalışmak istediğinizi biliyoruz. Eğer kabul ederseniz sizinle uzun vadeli bir anlaşma yapmak istiyoruz. Amacımız 3 yıl içinde Premier Lig’e yükselmek” dediği öğrenildi.

Suudi Arabistanlı prens daha sonra Sheffield United ile ilgili projelerini anlattı ve kulübün başarılı olması için bütün imkanlarını seferber edeceğini söyledi. Ersun Yanal ise, 127 yıllık geçmişi bulunan bir kulüpten gelen transfer teklifinin kendisini onurlandırdığını ifade etti ve düşünmek için süre istedi.

PRENS ABDULLAH BİN MOOSAD KİMDİR?

Prens Abdullah bin Moosad, en başarılı Arap iş adamları arasında yer alıyor. Aile mirasından çok kendi başına yaptığı işlerle servetine servet katan Prens Abdullah, dünyanın en büyük kağıt üreticilerinden biri. En yakın arkadaşlarından biri olan Alex Ferguson ile sık sık yemekler yiyen Prens Abdullah, futbol konusunda da efsane hocadan sürekli bilgiler alıyor.
Suudi Arabistan Spor Bakanı Prens Abdullah bin Moosad’ın en sık görüştüğü futbol adamları arasında İngiliz efsane David Beckham da yer alıyor.

Kaynak: Hürriyet

Etiket: Ersun YanalHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor