20 Nisan 2018, Cuma


> Antalyaspor > Antalyaspor'dan dev kampanya

Antalyaspor'dan dev kampanya

Antalyaspor Kulübü 50. yıla özel “50. Yıl” temasıyla Antalya ve tüm ilçelerinde bayrak kampanyası başlattı. Antalyaspor Kulübü 50. yılana özel merkez ve ilçelerinde bayrak kampanyası başlattı.


14 Temmuz 2016 11:48

Antalyaspor'dan dev kampanya

Antalyaspor Kulübü 50. yıla özel “50. Yıl” temasıyla Antalya ve tüm ilçelerinde bayrak kampanyası başlattı.
Antalyaspor Kulübü 50. yılana özel merkez ve ilçelerinde bayrak kampanyası başlattı.

Antalyaspor’dan yapılan açıklamada, “Kurum, kuruluşlar, STK’lar, esnaflar ve iş adamları sadece Antalyaspor’un resmi bağış makbuzu veya fatura karşılığında bu kampanyadan yararlanabileceklerdir. Kampanya doğrultusunda bayrak üzerinde Antalyaspor logosu ile firma, kurum, kişi isimleri yer alacak olup bayraklar Antalya şehir merkezi ve tüm ilçelerin cadde ve sokaklarında yer alacaktır. 4m x 6m ebatında olacak bayrakların şehrin ana arterlerine tarafımızdan asılması halinde bin 500 TL karşılığında, kendi imkanlarıyla asmak isteyenler için bin 250 TL olarak alınabilecektir. Antalyaspor 50. Yıl bayrak kampanyasında elde edilen gelir kırmızı-beyazlı kulübün amatör spor şubelerinde kullanılacaktır” denildi.

Antalyaspor lisanslı bayrakların üzerinde özel bir tema bulunduğu belirtilen açıklamada, “Bu tema kullanılmayan bayraklar hakkında yasal işlem uygulanacaktır. Antalyaspor logosu altında illegal şirket tanıtımı yaparak bayrak asanlar hakkında yasal işlem uygulanması için resmi başvurular yapılmıştır" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: İHA

Etiket: antalyasporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor