19 Haziran 2018, Salı


> > Anlamlı olmalı!

Anlamlı olmalı!

Şampiyonluğa yolunda, ligin sonu yaklaşırken artık ne oynanan futbolun ne de sistemin önemi kalır. Tek bir şey önemlidir o da galibiyet.


Akhisar karşısında oldukça baskılı oynayan Beşiktaş, Trabzonspor-Fenerbahçe maçı öncesi kötü bir darbe yedi. Bu puan kaybının başlıca sebebi tabi ki başta Alexis Delgado ve takımın total olarak defans anlayışı etken oldu.

İki tane direğe takılan top var, Aksiharlı oyuncunun şutu direğe takıldığında bunun kesinlikle bir anlamı var dedim maçı izlerken, ve Cenk’in golü ile bir anlam buldu. Beşiktaş’ın şampiyonluk yolunda hala bir beraberlik hakkı mevcut. Şimdi hala bir anlamı olmalı diyorum. Umarım sezon bittiğinde Sosa’nın direkte patlayan şutunun bir anlamı olmaz.

Alexis Delgado İslamı seçti

Çıktığı ilk maçtan beri eleştirdiğim konu çekilen şutlarda hamle yapma ihtimali bulunuyorken yapmayıp, ellerini arkada bağlayıp kafasıyla sağa ya da sola selam vererek rakibin şutunu bekliyor olması idi. Ee adam haklı imiş. Penaltı pozisyonunda namaza durunca adamın bildiği varmış dedim.

Cenk beni yanılttı

Sezonun ikinci yarısı başladığından beri çok fazla katkısı oldu. Attığı gol şampiyonluk yolunda kurtarıcı olabilir. Geçen sene Ankara’da son saniyede attığı gol belki şampiyonluğu getiren gollerden olamadı ama darısı bu yıla belki de o gol bu gol olacak.

Serdar’ın gözyaşları

Son 2 yılın bilinçaltı bunlar, bu sefer olmasın be gerçekten hakettik dedi Serdar, Bütün bu stresin, emeğin, biliçaltının birikimi bunlar, Eldeki şampiyonluğun elden kopmasını kimse istemiyor. Bu maç hata üstüne hata yapan Delgado’dan tut, umursamaz dediğimiz Quaresma’dan tut da takımda en az forma giyebilen oyuncuya kadar kimse bu şoku yaşamak istemiyor. Ve şampiyonluklar da bu gözyaşları ile gelir.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor