23 Haziran 2018, Cumartesi


> Basketbol > Anadolu Efes - Fenerbahçe maçına deplasman uygulaması!

Anadolu Efes - Fenerbahçe maçına deplasman uygulaması!

Anadolu Efes - Fenerbahçe play-off final serisinde her iki takım taraftarları da sadece deplasman tribününde yer alabilecek.


02 Haziran 2016 14:12

Anadolu Efes - Fenerbahçe maçına deplasman uygulaması!

Anadolu Efes Kulübü sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

2 Haziran 2016 tarihinde Spor Toto Basketbol Ligi play-off final serisiyle ilgili yapılan İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı’nda iki kulübün taraftarlarının final serisinin tüm maçlarına girmesine karar verilmiş olup, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun talebiyle, satılan biletlerin üzerinde ad, soyad ve TC kimlik numarası yazılması ve salona giriş yapılırken kimlik kontrolü uygulaması zorunlu tutulmuştur.

Bu uygulamanın final serisinin bütün maçlarında geçerli olacağı ve her iki salonda da ev sahibi tribünlerine misafir takım seyircisi alınmayacağı kararlaştırılmıştır.

Toplantıya Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan, Emniyet Genel Müdürlüğü’nden, Anadolu Efes Spor Kulübü ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yetkililer katılmıştır.

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı’nda alınan kararlara göre gerekli düzenlemeler yapılıp, gün içerisinde final serisi bilet satışına başlanacaktır.

Saygılarımızla,
Anadolu Efes Spor Kulübü

Etiket: Anadolu Efes , FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor