28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Alp Yalman'ı böyle uyarmışlardı

Alp Yalman'ı böyle uyarmışlardı

Galatasaray'da Alp Yalman, Dursun Özbek'ten gelen teklifi kabul etmeden önce birçok arkadaşı tarafından uyarılmıştı.


28 Haziran 2016 10:20

Alp Yalman'ı böyle uyarmışlardı

Alp Yalman'ın Dursun Özbek'in ısrarla "futbolun tek patronu ol" teklifini kabul etmesinde eski başkanlardan Adnan Polat'ın önemli etkisi olmuştu... Polat, kulübü İnan Kıraç ve liseli grubun istediği seçime götürmemek için ezeli düşmanı Fatih Altaylı'nın da katıldığı "Paper Moon" görüşmelerine bile gitmişti. Özbek giderse ortak düşman olarak belirledikleri Kıraç'ın karşısına çıkaracakları adayın kazanamayacağına inandıkları için Başkan'ı destekleme kararı aldılar. Yalman'a da "aman abi" diyerek görevi adeta zorla kabul ettirdiler. Özbek'i daha önce iki kez reddeden Yalman ise en yakın dostlarından Hıncal Uluç'un, "ne yapıyorsun. Çıldırdın mı?" demesine rağmen, "zorunlu kaldım" diyerek görevi istemeyerek de olsa kabul etti.

Alp Yalman ilk günden uyarıldı

Adnan Polat'ın araya girip, İnan Kıraç'a karşı oluşturulan Faruk Süren'li, Ali Dürüst'lü, Fatih Altaylı'lı grubun da ısrarlarını kıramayarak Dursun Özbek'in "futbolun patronu" olma isteğini kabul eden, Alp Yalman'ın daha ilk günden uyarıldığı ortaya çıktı.

Yakın dostlarından Hıncal Uluç'un, "ne yapıyorsun. Çıldırdın mı?" demesine rağmen, "zorunlu kaldım" diyerek görevi istemeyerek de olsa kabul eden Yalman'ın aldığı en önemli uyarının ise "seni kullanacaklar" olduğu ortaya çıktı. Taner Aşkın ve Işın Çelebi'nin, Yalman'ı, "abi yapma. Seni yıldızları kovmak için kullanacaklar. Sneijder'i, Muslera'yı, Podolski'yi sana sattıracaklar. Taraftardan gelen tepkileri üzerine yıkacaklar. Sonra da seni kenara koyacaklar" diye uyardığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: alp yalman, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor