26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Alp Yalman neden ortalarda gözükmüyor?

Alp Yalman neden ortalarda gözükmüyor?

Başkan Dursun Özbek, ligin bitimiyle birlikte Lig TV'de katıldığı canlı yayında, "Bundan sonra sportif aş ve Florya Alp Yalman'ın kontrolünde olacak" ifadelerini kullanmıştı.


25 Haziran 2016 13:27

Alp Yalman neden ortalarda gözükmüyor?

Bu konuşmanın üzerinden neredeyse 1 ay geçmesine rağmen Yalman'ın ortalıkta görünmemesi kafaları da karıştırmış durumda.

Yalman'ın 15 gün önce Almanya'ya gidip Jupp Heynckess ile bir araya geldikten sonra Thomas Schaaf ile protokol imzalamıştı. Ardından İstanbul'a dönen Yalman, burada Mehmet Özbek'le bir görüşme yapmış ve "artık transfere karışma" demişti. Yalman son olarak sportif direktör Cenk Ergün'ün görevinden el çekmesini istemişti.

Fakat Yalman aldığı üç kararda da etkinliğini ortaya koyamadı. Schaaf ile yaptığı anlaşma sonrasında Başkan Özbek kendisine, "Fatih hocayı bekleyelim" dedi. Mehmet Özbek, "tamam" demesine rağmen son olarak Edu Vargas'ın menajerini İstanbul'a davet etti. Ergün ise "Alp Başkan istiyorsa görevi bırakırım" demesine rağmen işine tam gaz devam ediyor. Bu arada “futbolun tek sourmlusu” denilen Alp Yalman'ın Serdar Aziz'in imza töreninden görünmemesi de dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Galatasaray, Alp Yalman



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor