22 Mayıs 2018, Salı


> Galatasaray > Alp Yalman bir transfer sözünü tuttu! Bir söz daha verdi

Alp Yalman bir transfer sözünü tuttu! Bir söz daha verdi

Galatasaray'da futbolun patronu Alp Yalman, santrafor konusunda Riekerink'e verdiği sözü tuttu. Yalman'ın yeni sözü Cuma gününe kadar ön libero transferini bitirmek.


07 Ağustos 2016 00:02

Alp Yalman bir transfer sözünü tuttu! Bir söz daha verdi

Galatasaray'ın yeni ön liberosu gelecek hafta Cuma gününe kadar imza atacak... bu sözlerin sahibi sarı-kırmızılılarda futbolun en önemli ismi Alp Yalman'a ait. Geçen hafta, Danimarka'da sohbet ettiği Riekerink'e, ''yeni santraforun en geç Cuma imzalayacak'' diyen Yalman, Eren'e imza attırarak, sözünü tuttu.

Alp Yalman, Riekerink'e Eren'in imzasının müjdesini verdiğinde bir söz daha verdi: Ön liberon da en geç haftaya Cuma'ya kadar takımda olacak. Hollandalı teknik adam Leiva'yı; Pazartesi veya Salı günü İstanbul'da olsa bile sakatlığı yüzünden Süper Kupa finalinde oynatamayacak. Bu yüzden Riekerink, eğer Leiva olmayacaksa en az onun ayarında bir ismin transferi için uğraşılmasını istediğini iletti. Eylül sonuna kadar zamanları olduğunu Yalman'a aktardı.

Sağ bek transferi rafa mı kalktı?

Başkan Dursun Özbek araya girdi. Alp Yalman da Jan Olde Riekerink'i karşısına aldı. Hamit ve Sabri başta olmak üzere üzerini çizdiği oyuncuların kadro dışı bırakılmaması için ricacı oldu. Riekerink'e, sağ bek almalarının imkansız olduğunu anlattı. Linnes varken Sabri'yi kadro dışı bıkarak bir sağ bek daha alınmasını kimseye anlatamayacaklarının üzerinde durdu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: alp yalman, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor