19 Nisan 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > ''Alın size futboldan anlayan hoca''

''Alın size futboldan anlayan hoca''

Fenerbahçe'nin müstakbel teknik direktörü Dick Advocaat, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan çıkar çıkmaz, soluğu Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde aldı.


15 Ağustos 2016 18:55

''Alın size futboldan anlayan hoca''

Fenerbahçe'nin müstakbel teknik direktörü Dick Advocaat, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan çıkar çıkmaz, soluğu Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde aldı. İdari Menajer Hasan Çetinkaya tarafından Samandıra'ya getirilen Advocaat, burada Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulundan bazı üyeler tarafından karşılandı.

Hollandalı teknik adam ayrıca saat 17:00'de başlayan idmanı bitiren futbolcularla da bir araya geldi. Advocaat'ı, takım arkadaşlarına tanıtan isim van Persie olurken, oldukça keyifli olması dikkatlerden kaçmadı. Yıldırım'ın tanışma sırasında söylediği, "alın size futboldan anlayan hoca" sözleri gülüşmelere yol açtı. Futbolcularla tanıştıktan sonra Advocaat ile Yıldırım görüşmek üzere Başkan'ın tesislerdeki odasına geçtiler.

Advocaat, Samandıra'ya geldiğinde idman devam ediyordu. Hollandalı teknik adam yardımcılığını yapacak olan Cor Pat ile beraber Aziz Yıldırım ve diğer yöneticilerle idmanın son bölümü izlediler.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Dick Advocaat, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor