21 Haziran 2018, Perşembe


> Futbol > Ali Şen: Fenerbahçe için dua etmekten başka çaremiz yok

Ali Şen: Fenerbahçe için dua etmekten başka çaremiz yok

Ali Şen, "Şampiyonlar Ligi'nde işimiz zor. Monaco'yu geçsen bile bir sonraki turdaki rakibin Monaco'dan daha güçlü olacak. Açıkcası dua etmekten başka çaremiz yok." dedi.


25 Temmuz 2016 17:03

Ali Şen: Fenerbahçe için dua etmekten başka çaremiz yok

Spor Toto Süper Lig'de yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından Ali Şen, sarı lacivertli takım hakkında değerlendirmelerde bulundu.

"YILDIZ TRANSFERLER YAPILMADI"

Ali şen sözlerine, "UEFA ile yaşanan mali kriz kriterleri takımlarımızı etkiliyor. Fenerbahçe de yaptığı transferlerde dünya çapında ses getirecek transferler yapmadı. Skertel, Wiel, Roman, İsmail ve Aatıf gibi isimler kaliteli, takıma katkı sağlayabilecek potansiyelde. Ama sansasyonel dersek olmaz." diye başladı.

"PEREİRA'NIN KREDİSİ DOLDU"

Başkan Aziz Yıldırım'ın takımı bilen Vitor Pereira'yla devam etmesini normal gördüğünü belirten Şen, "Pereira, ilk sene kredisini doldurdu. Bu yıl daha dikkatli olmak zorunda. Aksi halde sezon sonu dönüşü olmayan yeni bir yol için kararlar alınabilir." dedi.

"DUA ETMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK"

Şen son olarak, "Şampiyonlar Ligi'nde işimiz zor. Monaco'yu geçsen bile bir sonraki turdaki rakibin Monaco'dan daha güçlü olacak. Açıkcası dua etmekten başka çaremiz yok. Umarım ilk engel olan Monaco'yu geçebiliriz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Futbolarena

Etiket: ali şen, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor