19 Ocak 2019, Cumartesi


> Fenerbahçe > Ali Koç'un sponsorundan Fenerbahçe'ye 3+3 yılda 30+35 milyon Dolar

Ali Koç'un sponsorundan Fenerbahçe'ye 3+3 yılda 30+35 milyon Dolar

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç'un 2 Haziran'da açıklayacağı sponsorluğun detayları belli oldu.


27 Mayıs 2018 01:56

Ali Koç'un sponsorundan Fenerbahçe'ye 3+3 yılda 30+35 milyon Dolar

Fenerbahçe camiası Ali Koç’un 2 Haziran’da açıklayacağı sponsorluğa kilitlendi…  seçilmesi durumunda Mehmet Ali Aydınlar’ın Acıbadem firmasıyla forma sponsorluğuna devam etmeyeceğini açıklayan Koç’un bulduğu sponsorun Pakistan merkezli Dawlance firması olduğu bildirildi.

Singapur, Tayland, Malezya gibi çevre ülkelerde olduğu Pakistanlı işadamlarının da Avrupa futboluna adım atmaya hazırlandığı Dawlance’in F.Bahçe’ye sponsor olarak ilk adımı atacağı iddia edilmişti.

Dawlance’in 3+3 yıllık anlaşma karşılığında 30 milyon+45 milyon dolar ödeyeceği bu süreçte herhangi bir Avrupa Kupası kazanılması durumunda ekstra bonusların da devreye gireceği ortaya çıktı.

Ali Koç'a Fetö'cü diyen 101 kişi tazminat ödeyecek

Ali Koç’u FETÖ ile bağlayarak savcılığa şikayet eden 101 kişi hakkında devam edilen çalışmada son aşamaya gelindi… bu kişilere karşı Ali Koç çok yüklü bir tazminat davası açılacak. Bu 101 kişi arasında herkesi şoka uğratacak isimler olduğu iddiası ise Fenerbahçe’de seçimin bile önüne geçecek gibi duruyor. Ali Koç’un, “FETÖ’cü” diye şikayet edenler arasında 3 Temmuz davasına müdahil olan avukatların bile bulunduğu konuşuluyor.

Ali Koç artık 4 Haziran'a hazırlanıyor

Haftaya yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde 10 bin noter tasdikli ve ıslak  imza toplayan Ali Koç, 4 Haziran’a hazırlanıyor… Koç’un kurmayları 22 bin genel kurul üyesinin sandığa gitmesi durumunda alacakları oyun 15 bini bulabileceğine inanıyor. Ali Koç ise asıl hamlesini 2 Haziran günü yapacak. Seçimden bir gün önce hem yönetim kurulu listesini açıklayacak olan Koç aynı zamanda sadece forma reklamı değil pek çok sponsoruluğuda duyuracak. Koç’un hem listesi hem de kulübü düzlüğe çıkaracak sponsorluk anlaşmaları ile son gün vurucu hamleyi yapacağı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ali koç, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın