15 Aralık 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Ali Koç'un projelerinden biri daha ortaya çıktı

Ali Koç'un projelerinden biri daha ortaya çıktı

Ali Koç’un hamleleri herkes tarafından merakla bekleniyor…


23 Şubat 2018 00:26

Ali Koç'un projelerinden biri daha ortaya çıktı

Barcelona’nın idman formasına 57 milyon euro’ya reklam veren Koç’un, Fenerbahçe için nasıl bir rakamı gözden çıkaracağını kimse hayal bile edemiyor.

Tam da bu çerçevede Ali Koç’un, 1999 ve 2006 yıllarında yenilenen Saracoğlu Stadı için de bazı hamleleri olduğu gelen bilgiler arasında. Vodafone Park ve TT Stadı’nın yanı sıra Anadolu’daki pek çok stattan da geride kalan stadın yenilenmesi için bazı projeler üzerinde durduğu bildirildi. 

Koç’un projesi kapsamında Saracoğlu’nun 50 bin 509 olan kapasitesinin 70 bin civarına çıkarılması, dünyanın en teknolojik statlarından birisini de Fenerbahçe’ye kazandırması olduğu konuşuluyor.

ALİ KOÇ’UN LİSTESİ SIR GİBİ SAKLANIYOR

Aziz Yıldırım’ın karşısına çok güçlü şekilde çıkmak isteyen Ali Koç bazılarına göre “Fenerbahçe tarihinin en iddialı” yönetim kurulunu hazırlıyor. Bazılarına göre, “paralı değil fikri olan; daha çok gençlerden oluşan" bir liste üzerinde çalışıyor. Çalışacağı isimler olarak Murat Zorlu, Ömer Koray Uzun ve Simla Türker Bayazıt gibi isimleri konuşuluyor olsa da Koç son ana kadar saklayarak herkesi hayret ettirmek istiyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor