19 Ocak 2019, Cumartesi


> Fenerbahçe > Ali Koç'un Fenerbahçe'nin kurtuluşu olarak gördüğü o rapor

Ali Koç'un Fenerbahçe'nin kurtuluşu olarak gördüğü o rapor

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç'un sarı lacivertli takımın kurtuluşu olarak gördüğü rapor eline ulaştı.


19 Nisan 2018 01:41

Ali Koç'un Fenerbahçe'nin kurtuluşu olarak gördüğü o rapor

Aziz Yıldırım gibi her konuşmasında alt yapı üzerinden duran Ali Koç Salı günü de Konya’da, ''Fenerbahçe olarak altyapıda Avrupa'nın en iyi akademilerinden birisi olmayı hedeflemeyiz. Bunu yapabiliriz'' sözlerini kullandı.

Ali Koç’un bu güveninin sırrı ise Barcelona’nın efsane alt yapı tesisleri La Masia’yı 12 yıl yöneten ve Messi dahil pek çok yıldızı ortaya çıkaran Jose Ramon Alexanko.

Barcelona ile yapılan sponsorluk anlaşması sırasında bizzat Katalan ekibinin başkanı tarafından Ali Koç’a takdim edilen Alexanko bir süredir alt yapı ile ilgili olarak bir AR-GE raporu hazırlıyordu. O rapor tamamlandı. Ali Koç’a ulaştı. 100’lerce sayfa ve detaydan oluşan raporu günlerdir sayfa sayfa inceleyen başkan adayı, Alexanko’ya istediği imkanları sağlamayı Fenerbahçe’nin kurtuluşu olarak gördüğünü yakınlarıyla paylaştığı da gelen bilgiler arasında.

Ali Koç, Inter'in CEO'sunu İstanbul'a getirdi

Bu arada Inter’in CEO’su Michael Bolingbroke, Ali Koç’un davetlisi olarak İstanbul’a geldi. 1907 Fenerbahçe Derneği üyelerine spor kulüplerinde kurumsal ve profesyonel yönetim üzerine detaylı bir sunum yaptı. Bolingbroke’un Koç içinde özel bir sunum hazırladığı gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ali koç, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın