18 Aralık 2018, Salı


> Fenerbahçe > Ali Koç'tan Villas Boas sürprizi

Ali Koç'tan Villas Boas sürprizi

Bir süredir İngiltere’de konuşulan Peter Kenyon’ın sanki cebinde 500 milyon euro’luk bütçe varmış gibi menajerler, scoutlar ve alt yapı sorumlularıyla konuştuğu iddiası ete kemiğe bürünmeye başladı…


17 Şubat 2018 02:57

Ali Koç'tan Villas Boas sürprizi

İlk açıklamayı yapan Will Salthouse oldu… İngiltere’nin en yüksek futbolcu portföyüne sahip olan Unique Sports Management’dan Salthouse, Eklipse Sports Radio’ya yaptığı açıklamada, “Kenyon ile çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Detayları tabii ki vermem söz konusu değil. Ama büyük ve hepimizi heyecanlandıran bir operasyon üzerinde çalıştığını söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

Ayrıca aynı programda bir süredir Paris-Dakar rallisinde heyecan yaşayan Mourinho’nun Chelsea’deki yardımcılarından olan ve ardından Chelsea'yi çalıştıran Andre Villas Boas’ın da ismi gündeme geldi. Kenyon’ın Chelsea’nin başındayken scout ekibinin başında bulunan Villas Boas’la da bir görüşme yaptığı belirtildi. Teknik direktörlüğe ara veren Villas Boas’ın, Kenyon’ın yeni projesinin kilit isimlerinden birisi olabileceği gündeme getirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayınCanlı Skor