22 Ekim 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Ali Koç'tan Fenerbahçe taraftarına mesaj

Ali Koç'tan Fenerbahçe taraftarına mesaj

Fenerbahçe Kulübü Başkan adayı Ali Koç, adaylık sürecinde açtığı sosyal medya hesabından sarı lacivertli taraftara seslendi.


10 Aralık 2017 12:11

Ali Koç'tan Fenerbahçe taraftarına mesaj

Fenerbahçe Kulübü Başkan adayı Ali Koç, adaylık sürecinde açtığı sosyal medya hesabından sarı lacivertli taraftara seslendi.

Ali Koç, Fenerbahçe'nin futbol ve basketbol branşlarındaki başarısından bahsederken diğer yandan da sarı lacivertli taraftarlara seslenip birlik beraberlik mesajı verdi.

İşte o mesaj:

Sevgili Fenrbahçeliler. Bu süreçte sizinle ilk iletişimi yapmanın heyecanı ile hepinizi sevg, ve saygıyla selamlarım. Geçen hafta futbol takımımızın arzuladığımız performansı ve stadımızdaki özlediğimiz atmosfer sonrasında bu hafta sonuna da büyük bir keyifler girdik. 

Dün akşamki Bursa galibiyetimiz şampiyonluk yolunda çok büyük bir adım oldu. Hemen ardında Euroleague maçında Barcelona'yı fethettik. Bugün ise erkek voleybol takımımız Türkiye Kupası'ndaki il tur maçını 3-0 kazandı. İnşallah diğer branşlarımız da hafta sonunu zaferlerle kapatırlar. 

Geçen hafta bildiğiniz gibi hem sosyal medya heseabımız hem de web sitemizi yayına aldık. Bugüne kadar gerek mail ortamında gerekse bu mecralar üzerinden bize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi, alaka ve destek benim ve ekibim için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Hepinize teşekkür ederim. Diliyoruz ki; her zaman da ifade ettiğimiz gibi hem bu süreçte hem de bundan sonra bir başarı olacaksa bu ancak hep beraber omuz omuza verecek olacaktır.

Bununla beraber web sitemize girip üyelik bilgilerini paylaşan hem kongre üyelerimize hem de temsilci üyelerimize çok teşekkür ederim.

Sözlerime son vermeden yeri gelmişken, sizden ricam Fenerbahçemizim tüm branşlardaki takımlarına odaklanmamız, sezonu şampiyonluklarla tamamlamamız için vermemiz gereken desteği vermemizdir. Zira hepimiz biliyoruz ki; omuz omuza erdiğimiz zaman, tek vücut olduğumzuda birlik ve beraberlik için başaramayacağımız hiçbir şey yok. Hepinize iyi pazarlar diliyorum....Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor