21 Haziran 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Ali Koç'tan çok konuşulacak hamle!

Ali Koç'tan çok konuşulacak hamle!

Aziz Yıldırım sonrasındaki dönemde Fenerbahçe Başkanı olmasına kesin gözüyle bakılan Ali Koç, kurucusu olduğu 1907 Fenerbahçeliler Derneği'nde çok özel bir konuk ağırladı.


22 Eylül 2016 15:25

Ali Koç'tan çok konuşulacak hamle!

Ali Koç'un kurucusu olduğu 1907 Fenerbahçeliler Derneği'nin internet sitesinden ziyaretle ilgili olarak şu bilgiler aktarıldı:

Fenerbahçe paydası altında alanlarında tecrübeli isimlerin deneyimlerini paylaşmak üzere Dernek Lokalimizde düzenlediğimiz sohbet toplantılarımızın yeni sezondaki ilk konuğu Sportif Direktör Damien Comolli oldu.

Arsenal, Tottenham Hotspur, Saint-Etienne ve Liverpool'da futbol direktörlüğü ve scouting poziyonlarında görev alan; Henry, Pires, Van Persie, Berbatov, Modric, Bale, Luis Suarez gibi oyuncuları Ada futboluna kazandıran ve bugünlerde pek çok Premier Lig ve Championship Ligi takımlarına danışmanlık veren Damien Comolli; meslek hayatı boyunca edindiği tecrübe ve bilgileri üyelerimizle paylaştı.

Comolli'nin yaklaşık 2 saat süren sunumu üyelerimize simültane tercüme ile aktarılırken, soru-cevap kısmında ise Futbol ve Avrupa Ligleri üzerine merak edilen pek çok konu üzerine fikir alış verişi yapıldı.

Toplantının sonunda Başkanımız Ali Y. Koç tarafından Damien Comolli'ye bir teşekkür plaketi verildi.

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor