18 Ocak 2019, Cuma


> Fenerbahçe > Ali Koç'tan Alex sürprizi

Ali Koç'tan Alex sürprizi

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Kalamış'ta sarı­lacivertli taraftarlar ve kongre üyeleri ile bir araya geldi. Başkanlık projelerini anlatan Ali Koç, gecede önemli açıklamalarda bulundu.


18 Ocak 2018 23:41

Ali Koç'tan Alex sürprizi

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Kalamış'ta taraftarlar ve üyeler ile bir araya geldi ve projelerini anlatırken, kulübün içinde bulunduğu duruma da değindi. Koç'un, Aziz Yıldırım ile tartışarak takımdan ayrılan Alex de Souza için de bir vefa örneği sergileyerek jübile maçı organize etmeye hazırlandığı öğrenildi. Ali Koç'un başkanlık çalışmaları kapsamında hazırlattığı videoda da "Vefa için" sloganıyla birlikte Alex de Souza'nın gözü yaşlı fotoğrafları ekrana getirildi.

"SİZLER BU KULÜBÜN GERÇEK SAHİPLERİSİNİZ"

Fenerbahçe'nin ciddi bir borç tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını belirten Ali Koç, "Mali açıdan gelirlerimiz düşüyor, giderlerimiz düşüyor, çok ama çok yüksek maliyetli borçlanma ile karşı karşıyayız. Genel kurulumuza konsodile rakamların sunulması gerektiği açıkça belli ediliyor. Günahıyla, sevabıyla hepimiz bundan sorumluyuz ve talep etmeliyiz. Sizler bu kulübün gerçek sahiplerisiniz." sözlerini kullandı.

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın