19 Ocak 2019, Cumartesi


> Fenerbahçe > "Ali Koç sahipsiz değildir"

"Ali Koç sahipsiz değildir"

Ali Koç dün akşam Antalya’da seçim çalışmalarına devam etti 350 civarı kongre üyesi, 600 civarında da toplam konuğun olması dikkat çekti.


23 Mayıs 2018 10:02

"Ali Koç sahipsiz değildir"

Başkan adayının söylediği, “arkamdan kumpas çevriliyor, bir şey olursa siz sahip çıkacaksınız bana. Söz verin, arkamda sımsıkı durun" dedi. Sosyal medya yıkıldı.

#AliKoçSahipsizDeğildir başlığı altında on binlerce mesaj atıldı.

Koç aynı toplantıda, “çok ciddi maddi girdi yapacağız” dedi. Basketbolda son dönemde sıkça konuşulan, “Doğuş grubunun çekileceği” iddialarına, “hazırlığımız var” diyerek cevap verdi.

Futbol takımının forma sponsoru Acıbadem’le ilgili olarak, “Mehmet Ali Bey’le anlaşmayı gönlüm kabul etmez.  Başka yerde destek versin isterse” ifadelerini kullandı.

Bir kez daha, “Kazanamazsam gelecek seçime kesin katılmayacağım çünkü her kötü sonuçta ‘Ali Koç Başka Fenerbahçe şampiyon’ sözü bizi mahveder” diyerek kongre üyelerine mesaj gönderdi.

Bir değil iki dönem için F.Bahçe başkanlığına adaylığını koyduğunu ise, “Projelerimiz için 6 yıl gerekli. Feda veya vefa degil sizden cefa bekliyorum. Omuz omuza yükseleceğiz” sözleri salonda büyük alkış aldı.

Obradovic’le çalışmayacağı iddialarına ise Ali Koç, “Obradovic konusu çok saçma neden dünyanın en güzel takımının en güzel hocasıyla çalışmamayım” diyerek son noktayı koydu.

Aziz Yıldırım’ın yönetimine alacağı iddia edilen Ertuğrul Özkök’le ilgili soruya ise "ya korkma bizde bedava bilet veririz”diyerek dokunduma yaptı.

Kale arkalarından bir tribün altı ile başlayıp sponsorun yarısını karşılayacak şekilde öğrenci tribünü yapma planını duyurdu.

Aziz Yıldırım’ın sürekli üzerinde durduğu 3 Temmuz davası için, “3 Temmuz kırmızı çizgimizdir. Müşteki olarak kumpas davasına iştirak etmemiz lazımdı” dedi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın