19 Ekim 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Ali Koç: Aziz Yıldırım aday olursa şansım yüksek değil

Ali Koç: Aziz Yıldırım aday olursa şansım yüksek değil

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç, Abdurrahim Albayrak'la görüşerek "Aziz Yıldırım 'Ben aday olmuyorum' demezse kazanma şansım çok yüksek değil" dedi.


22 Ekim 2017 11:44

Ali Koç: Aziz Yıldırım aday olursa şansım yüksek değil

Fenerbahçe'de gelecek yıl yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul'da başkan adaylığını açıklayan  Ali Koç hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. CNN Türk'te  Hakan Çelik'in sunduğu 'Hafta Sonu' isimli programa katılan  Galatasaray'ın eski yöneticilerinden  Abdurrahim Albayrak,  Ali Koç'un  Fenerbahçe Kulübü'ne başkan adayı olması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"AZİZ YILDIRIM ADAY OLURSA ŞANSIM YÜKSEK DEĞİL"

Geçtiğimiz günlerde  Ali Koç ile bir araya geldiklerini belirten  Abdurrahim Albayrak,  Ali Koç'un kesinlikle adaylıktan vazgeçmeyeceğini belirtti. Konu ile ilgili sohbet ettiklerini belirten  Abdurrahim Albayrak,  Ali Koç'un "Kendime söz verdim. Bu nedenle adaylıktan asla vazgeçemem. Ancak  Aziz Yıldırım 'Ben aday olmuyorum' demezse kazanma şansım çok yüksek değil" dediğinin söyledi.  Abdurrahim Albayrak,  Ali Koç'un  Fenerbahçe Başkanı olmayı hak eden bir isim olduğunun da altını çizdi.

Galatasaray ile  Fenerbahçe başkanlarını kıyaslayan  Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçeli iş insanlarının takımlarına sahip çıktıklarını, Galatasaraylı iş insanlarının ise daha çok bu işlerden uzak durmayı tercih ettiğini savundu.

Etiket: ali koçHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor