26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Ali Fatinoğlu hesap sordu, Galatasaray'da istifa geldi

Ali Fatinoğlu hesap sordu, Galatasaray'da istifa geldi

Galatasaray Kongre Üyesi Ali Fatinoğlu’nun, "Kim bu işlerden para çalmış ise belli olsun ve deşifre olarak bir daha kulüpte yer almasın” açıklamasını yaparak hesap sorduğu Galatasaray Kulüp Genel Sekreteri Fatih İşbecer istifa etti.


08 Haziran 2016 15:14

Ali Fatinoğlu hesap sordu, Galatasaray'da istifa geldi

"Son 10 yıla bakıldığında kulüp geriye giderken, yöneticiler para kazanmış" diyen Galatasaray Kulüp Genel Sekreteri Fatih İşbecer'in bu sözlerine Galatasaray Kongre Üyesi Ali Fatinoğlu ise hesap sorarak, "Kim bu işlerden para çalmış ise belli olsun ve deşifre olarak bir daha kulüpte yer almasın. Fatih İşbecer'in söyleminden sonra herkes zan altında" açıklamasını yapmış, İşbecer'in istifa etmesi gerektiğini söylemişti.

Ali Fatinoğlu, Fatih İşbecer hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Kulübün resmi genel sekreteri, 'Kulüp geriye giderken, Yöneticiler para kazanmış' diyor, bunu söyleyen kişi kulübün resmi genel sekreteri, kulüpten ayrılan bir yönetici değil, mevcut yönetici. Ayrılıp da yeni yönetime eleştiri yapan, laf çakan biri değil. Fatih İşbecer'in söyleminden sonra herkes zan altında. Tarihe düştü bu cümle. Bu her zaman gündeme getirilecek artık. Bu durumda iki şık görünüyor. Birincisi; Başkan, İşbecer'e 'ben seninle beraberim, haklısın, çünkü beraber inceledik, kulüp parasını yok etmişler ve o paralar birilerini zenginleştirmiş' diyor olabilir... Ya da ikinci şık; 'böyle bir şey yok, sen bu işin başındaki yetkililere iftira atıyorsun' diyor olabilir. Ama her durumda Fatih İşbecer istifa edecektir. Aksi takdirde bu durum yönetimin başını daha çok ağrıtmaya devam eder."

Fatinoğlu’nun bu açıklamalarının ardından Fatih İşbecer görevinden istifa etti.

Etiket: Galatasaray, Ali Fatinoğlu, Fatih İşbecerHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor